ورزشی

تصمیم غیرمنتظره کلوپ دلایل تاکتیکی داشت(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722882/43

زمان: 13:34  
1399/09/12

بازدید: 6,397

یورگن کلوپ می گوید در شب پیروزی تیمش کویمین کلهر به دلیل توانایی بیشترش در بازی با پا به آدریان ترجیح داده شده است.

 

به گزارش”آلانه”، انتخاب یک گلر جوان غافلگیری بزرگ فهرست لیورپولی ها در دیدار مقابل آژاکس بود چرا که همه انتظار داشتند آدریان برای جایگزینی آلیسون بکر مصدوم در آنفیلد حضور داشته باشد . اما این کلهر بود که در بازی به میدان رفت و با چند سیو خوب توجهات را به خود جلب کرد آن هم در مسابقه ای که لیورپول با گلزنی یک بازیکن جوان دیگر کورتیس جونز به پیروزی رسید تا صعود خود از گروه D لیگ قهرمانان قطعی کند.

آلیسون که خیلی زود مصدوم می شود دو هفته با مصدومیت همسترینگ دست به گریبان است و احتمالا کلهر که عضو زیر23 ساله های ایرلند است در بازی های بعدی هم با توجه به نمایش خوبش به میدان خواهد رفت.

وقتی خبرنگاران در نشست مطبوعاتی از کلوپ درباره استفاده از کلهر پرسیدند کلوپ مکثی کرد و گفت:” تاپ ، تاپ ، تاپ” یعنی عالی ، عالی و عالی.

 

 

 

 

 

او در ادامه گفت تصمیم گیری برای بازی دادن دادن به کویمین راحت بود چرا که او شایسته این مسابقه بود اما تصمیم گیری برای کنار گذاشتن آدریان کار دشواری بود چرا که او هم گلر فوق العاده ای است و بازی های خوبی برای ما انجام داده است.

خوشحالم که کلهر کار خود را به خوبی انجام داد. ما امشب به وی احتیاج داشتیم چرا که او به عنوان یک استعداد فوق العاده دروازه بانی یک گلر شوتزن و یک فوتبالیست عالی است. چیزی که برای تحت فشار قراردادن آژاکس به آن نیاز داشتیم این بود که دروازه بانی با توانایی بازی با پا  و پاسوری در ترکیب داشته باشیم که او این کار را به روشی استثنایی انجام داد واین تازه به غیر از سیوهایی است که او در بازی دیشب داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا