ورزشی

بازی جوان ها؛ اتفاق مهم هفته چهارم لیگ برتر

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722947/34

زمان: 17:36  
1399/09/12

بازدید: 191

در هفته چهارم لیگ برتر شاهد حضور برخی از بازیکنان تیم ملی جوانان در ترکیب تیم های لیگ برتری بودیم که این یک اتفاق مثبت برای فوتبال باشگاهی و تیم ملی جوانان است.

به گزارش “آلانه”، یکی از بازیکنان تیم ملی جوانان که در هفته چهارم لیگ برتر در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت محمد حسین زاوره ای بازیکن تیم صنعت نفت آبادان بود. او که در تیم ملی جوانان شاگرد سیروس پورموسوی بود بعد از جدایی از سایپا به صنعت نفت ملحق شد و دیروز در ترکیب تیم جدیدش در برابر ذوب آهن به میدان رفت ودر پایان پیروزی یک بر صفر تیمش در برابر حریف را جشن گرفت. البته این بازیکن در جریان بازی از سوی داور اخراج شد.

 

مجتبی حسینی هم همانند سیروس پورموسوی در ترکیب اصلی تیمش به بازیکن تیم ملی جوانان میدان می دهد. مهدی احمدی بازیکن شماره 16 که به عنوان وینگر چپ در ترکیب تیم حضور دارد. این انتخاب ها به تیم ملی جوانان برای موفقیت در جام ملت ها و صعود به جام جهانی کمک خواهد کرد. بدون شک هر قدر بازیکنان تیم ملی جوانان در ترکیب تیم های لیگ برتری به میدان بروند با آمادگی بیشتری در اردوی تیم ملی جوانان حاضر می شوند.

 

 

نحوه میدان دادن به بازیکنان تیم ملی جوانان در فوتبال حرفه ای به گونه ای است که تیم ملی جوانان هم تنها در روزهای فیفا دی بازی دوستانه انجام می دهد چون حضور بازیکنان رده سنی جوانان در ترکیب تیم های لیگ برتری پر رنگ است. البته تیم های دیگری هم در لیگ برتر هستند که بازیکن رده سنی جوانان و امید می دهند که یکی از این نمونه ها سایپا است. میدان دادن به این دست از بازیکنان به خاطر جوانی و انگیزه آنها می تواند نتیجه را هم برای تیم های لیگ برتری بهمراه داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا