ورزشی

ادن هازارد، کابوس بی‌پایان رئال مادرید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722856/50

زمان: 11:40  
1399/09/12

بازدید: 36,682

ای کاش هرگز او را نخریده بودیم

ادن هازارد در 18ماهی که به رئال مادرید ملحق شده به هیچ وجه نتوانسته انتظارات را برآورده کند. به همین دلیل هزینه رئال برای جذب او حالا بیش از پیش با انتقاد مواجه شده است.

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد ستاره بلژیکی 18 ماه پیش با سر و صدای زیاد و پرداخت مبلغی هنگفت از طرف رئال مادرید به باشگاه سابقش چلسی به برنابئو منتقل شد. اما هازارد در مادرید به هیچ وجه نتوانسته انتظارات را برآورده کند. هازارد در این 18 ماه 35 بازی برای رئال را از دست داده است. بر اساس محاسبات انجام شده هر یک بازی هازارد برای رئال مادرید 5.6 میلیون دلار، هر گل او برای رئال 53 میلیون دلار و هر پاس گل او برای رئال 40 میلیون دلار هزینه داشته است.

 

 

از همه بدتر اینکه او هفته گذشته برای هشتمین بار از زمان پیوستنش به رئال مصدوم شد و دست کم تا ماه دسامبر از میادین دور خواهد بود. هازارد در جریان شکست رئال مقابل آلاوز از ناحیه ران پا آسیب دید و در دقیقه 28 مسابقه مجبور شد زمین را ترک کند.

 

 

روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی می‌گوید برای بازیکنی که با رقم نجومی 120 میلیون یورو به رئال منتقل شده و البته رقم قرارداد او در نهایت می‌تواند به رقم شگفت انگیز 200 میلیون یورویی برسد چنین آمار و عملکرد ضعیفی غیر قابل قبول است.

 

 

مارکا در این گزارش از دوران حضور هازارد در رئال به عنوان کابوس یاد کرد. هازارد در این مدت 35 بازی رئال را از دست داده و هر وقت با بهبود مصدومیتش به زمین بازگشته حداکثر بعد از 3 بازی دوباره مصدوم شده و ترکیب را ترک کرده است. مارکا در این گزارش می‌گوید: ” به نظر می رسد مصدومیتهای هازارد در رئال هرگز تمام نخواهد شد”. این شرایط نه تنها برای هازارد بلکه برای کسانی در مدیریت باشگاه که او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ رئال تبدیل کردند بسیار ناگوار و نگران کننده است.

 

بر اساس محاسبات انجام شده هازارد تا این لحظه به ازای هر یک دقیقه ای که برای رئال بازی کرده برای این باشگاه 85هزار دلار هزینه داشته است. هازارد برای رئال 28 بازی انجام داده یعنی هر یک بازی او برای سفیدپوشان مادرید 5.6 میلیون دلار آب خورده است. هازارد به ازای هر یک گلی که زده 53 میلیون دلار و به ازای هر پاس گل هم 40 میلیون دلار برای پرز و دوستانش فاکتور کرده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا