ورزشی

کاهش دستمزدها در بارسا تایید شد؛ 122 میلیون یورو

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722547/50

زمان: 09:20  
1399/09/11

بازدید: 5,558

باشگاه بارسلونا رسماً از کاهش 122 میلیون یورویی دستمزد بازیکنانش خبر داد و برنامه انتخابات ریاست باشگاه را اعلام کرد.

به گزارش “آلانه”، باشگاه بارسلونا رسماً از توافق بین باشگاه و بازیکنان و کارکنان بارسا برای کاهش دستمزدها خبر داده و در عین حال برنامه زمان‌بندی انتخابات پیش روی ریاست باشگاه را اعلام کرد.

 

 

بر اساس اعلام باشگاه بارسلونا کاهش دستمزدها در باشگاه کاتالان به میزان 122 میلیون یورو خواهد بود. بارسلونا امیدوار است در مجموع بتواند برای کمک به تعادل بودجه خود چیزی در حدود 190 میلیون یورو در هزینه هایش صرفه جویی کند. بودجه ای که بعد از اپیدمی کرونا به دلیل از دست رفتن بخش عمده درآمدهای باشگاه به شدت با مشکل مواجه شده است.

 

بارسلونا با انتشار یک بیانیه اعلام کرد: ” کمیسیون مدیریت باشگاه به این وسیله از فوتبالیستها، مربیان و کارکنان باشگاه به خاطر درک آنها، تعهدشان نسبت به باشگاه و کمکی که در راستای این توافق اساسی کردند سپاسگزار است. این توافق ادامه حیات مالی باشگاه را در کوتاه مدت تضمین می کند”.

 

 

از سوی دیگر بارسلونا اعلام کرد که انتخابات ریاست جمهوری باشگاه قطعاً در روز 24 ژانویه برگزار خواهد شد. به این ترتیب رئیس جدید بارسلونا برای استفاده از پنجره نقل و انتقالات زمستانی تنها یک هفته زمان خواهد داشت. این در حالی است که لیونل مسی با توجه به اینکه قراردادش با باشگاه در تابستان آینده منقضی می شود این اجازه را دارد که از روز اول ژانویه با باشگاه های دیگر مذاکره کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا