سیاسی

کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری‌های دفاعی بر ادامه راه شهید فخری زاده تاکید کردند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی در بیانیه ای شهادت محسن فخری زاده رئیس این سازمان را تسلیت گفتند و تاکید کردند ما کارکنان این سازمان با رئیس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و فرماندهی، رهبر اندیشمند و فرزانه خود ادامه خواهیم داد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

«بسم رب الشهدا و الصدقین

شهادت هنر مردان خداست

خبر شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی دکتر محسن فخری زاده مهابادی دلهامان را آتش زد.

از سر ایمان گفتیم ” انالله و اناالیه راجعون”، اما معترفیم به اینکه این خبر، دلهایمان را سخت فشرده است، زیرا بوی پستی دشمن‌ترین دشمن‌ها به مشام می‌رسد و مگر می‌توان دانست و آرام بود؟

اگر چه در غم از دست دادن شهید دکتر محسن فخری زاده که به واقع استادی بزرگ و سربازی جان برکف و خادمی مهربان و دانشمندی فرهیخته و فرزند خلف این ملت که اسوه مقاومت و نمونه بارز تربیت یافتگان مکتب عاشورا و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بود زخمی عمیق بردل‌ها داریم، اما بر همگان مسلم است که شهادت پاداش مجاهدت‌های علمی و مقاومت ایشان و راهی بود که برای رسیدن به اهداف علمی بنا نهاد و خدای متعال بر او منت نهاد تا در کنار امام شهدا و یاران شهیدش قرار گیرد.

اکنون با دلی غمگین، اما سینه‌ای پرافتخار، به خوبی می‌دانیم که آنچه باعث وحشت دشمنان قسم خورده ایران بود و دستان به خون آلوده قاتلان دانمشندان این مرز و بوم را، بار دیگر از آستین بیرون آورد، ترس از قوی‌تر شدن لحظه به لحظه ایران و نزدیک‌تر شدن روز موعود و پیچیده شدن طومار ظلم صد‌ها ساله صهیونیسم جهانی است. شهید دکتر محسن فخری زاده راهی را در سرزمین فناوری و نوآوری آغاز کرد که طلیعه‌های آن در صنعت پدافند هسته‌ای و فناوری‌های پیشرفته دفاعی پشت دشمنان را به لرزه درآورد و این راه پایانی جز شکست ظالمان و پیروزی مستضعفان جهان نخواهد داشت.

ما کارکنان این سازمان با رئیس شهید خود عهد می‌بندیم که راهش را در سایه توجهات حضرت، ولی عصر (عج) و فرماندهی، رهبر اندیشمند و فرزانه خود ادامه خواهیم داد.

انشاء الله.

کارکنان سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی»

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا