سیاسی

پیشرفت‌های نیروی دریایی ارتش چشمگیر است

پنل اس ام اس هیرو
پیشرفت‌های نیروی دریایی ارتش چشمگیر است

به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،   سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاورد‌های تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: شاهد اتفاقات خوبی در نمایشگاه دستاورد‌های نیروی دریایی ارتش بودیم.

او ادامه داد: در بخش تجهیزات دفاعی بازار بسیار خوبی برای شرکت‌های دانش بنیان است و تکنولوژی‌های شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند در زندگی روزمره مردم دیده شود.

ستاری گفت: در نمایشگاه نیروی دریایی ارتش در حوزه‌های آی تی، مخابراتی، ساخت قطعات شاهد تجهیزات جدید و به روزی بودیم و از این پیشرفت‌ها بسیار خرسندیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره بهره مندی صنایع دفاعی در حوزه دانش بنیان گفت:
این یک تغییر راهبردی است و کارخانه جات زیادی در حوزه نظامی داریم که زیر مجموعه ارگان‌های نظامی مختلف در حال فعالیت هستند.

او با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورند، ادامه داد: بسیاری از این روش‌ها در حوزه غیر دفاعی و زندگی روزمره مردم استفاده می‌شود.

ستاری با تاکید بر اینکه نوآوری‌ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، خاطر نشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را با نوآوری جدید برای کشور بسازند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا