ورزشی

واپسین مقاومت مارادونا؛ تنهایم بگذارید! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، حدود یک هفته قبل بود که خبر درگذشت ناگهانی مارادونا جهان فوتبال را شوکه کرد و حالا در روزهای اخیر اخباری در مورد اهمال گروه پزشکی معالج او منتشر شده است و به همین علت، دلیل مرگ دیگو مارادونا توسط پلیس و دادستانی آرژانتن در حال بررسی است.

 

حالا گفت و گوهای یک گروه واتس اپی با حضور دختران مارادونا یعنی دالما و جیانینا، پسرش دیگو جونیور، روانپزشک او آگوستینا کوزاچف و روانشناس مارادونا یعنی کارلوس دیاز در هنگام حضور دیگو در کلینیک و در تاریخ دوم نوامبر، یعنی چند هفته قبل از فوت و هنگام عمل جراجی مغز منتشر شده است.

 

 

دالما، دختر مارادونا می نویسد: “همین الان پرستار پدر در خانه تماس گرفته و می گویئد دیگو به علت خوردن میگو با کلم بروکلی و سیر دچار حالت تهوع شده، اما اجازه نمی دهد آمبولانس و گروه پزشکی برای معیلنه او به خانه بیایند. پرستار به من گفت که مارادونا با آگوستینا صحبت کرده و گفته باید خودمان به صورت خانوادگی در این مورد تصمیم بگیریم.

 

اما من معتقدم ما قادر به تصمیم گیری درست در این شرایط نیستیم و دکتری از بیمارستان یا حداقل پرشک معالج خودش باید نظر نهایی را بدهد.”

 

 

جیانینا، دیگر دختر مارادونا می گوید: “با حضور پزشک خودش آرام خواهد شد و نباید پزشکان زیادی بالای سر پدر بیاوریم.”

 

اینجا آگوستینا، روانپزشک مارادونا یکی از دوستان خود را معرفی کرده و پیشنهاد می دهد او برای معالجه دیگو بالای سر او بیاید.

 

دیاز، روانشناس مارادونا در ادامه گفت: “من در حال صحبت با ماکسی (شوهرخواهر مورلا، وکیل مارادونا) هستم. او به من گفت آنها در حال تماشای فیلم هایی از دیگو بوده و شرایط مارادونا بسیار خوب است. او فقط خواسته حریم خصوصی اش بیشتر رعایت شود و او در آرامش بیشتری باشد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا