ورزشی

همسر مارادونا حرف تکان دهنده ای به من زد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722635/29

زمان: 15:18  
1399/09/11

بازدید: 27,597

اسکار روجری:

مدافع سابق تیم ملی آرژانتین مثل دیگر مردم این کشور، از درگذشت دیه گو مارادونا متاثر است.

به گزارش “آلانه”، اسکار روجری مدافع سابق تیم ملی آرژانتین و باشگاه های بوکا جونیورز، ریورپلاته و رئال مادرید، دوستی صمیمانه ای با دیه گو مارادونا داشت. او عضو تیم ملی آرژانتینی بود که در سال 1986 فاتح جام جهانی شد.

 

 

 

 

روجری در دوران فوتبالش به مدافعی خشن و جنجالی معروف بود و از مرگ دیه گو مارادونا در وسط یک برنامه ورزشی در شبکه ای اس پی ان مطلع شد. روجری به عنوان کارشناس در برنامه حضور داشت که پس از یک تماس تلفنی متوجه مرگ مارادونا در پخش زنده تلویزیونی شد.

 

او در مورد مرگ مارادونا گفت:« احترام زیادی برای خانواده دیه گو قائلم. دیه گو تصمیم گرفته بود از مردم دور باشد و خودش را ایزوله کند. نمی دانم چرا کسی با او مخالفت نکرد. نمی دانم چرا اغلب شخصیت های بزرگ و افسانه ای در انزوا از دنیا می روند.»

 

 

 

 

روجری ادامه داد:« با کلودیا همسر سابق دیه گو اخیرا صحبت کردم. او زن بسیار قدرتمندی است ولی از مرگ دیه گو شکسته شده. کلودیا به من گفت اسکار؛ اگر بدانی دیه گو کجا و در چه شرایطی درگذشت، می میری. حرف او برایم خیلی تکان دهنده بود. این دردی است که تمام نمی شود اما نمی خواهم اینجا هیچکس را در مرگ دیه گو مقصر جلوه بدهم. بارها سعی کردیم به دیه گو نزدیک شویم ولی او شیوه دیگری از زندگی را انتخاب کرده بود.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا