ورزشی

نویدکیا: باید دقت بیشتری در ضربات آخر داشته باشیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722740/41

زمان: 20:23  
1399/09/11

بازدید: 8,983

در جریان آتش‌بازی دقیقه 4 نبودم؛

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید تیمش در نیمه دوم نبض بازی را به سایپا واگذار کرده است.

به گزارش “آلانه”، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پایان دیدار برابر سایپا که با گل دیرهنگام شاگردان ابراهیم صادقی تساوی تلخی را برای طلایی پوشان در ورزشگاه خانگی رقم زد، گفت: ما دو نیمه متفاوت داشتیم و بازی کردیم. نیمه اول خوب بود. موقعیت های خوبی داشتیم و گل هم زدیم و اگر از شانس هایمان استفاده می کردیم، دو سه گل دیگر هم می زدیم.

او سپس با اشاره به نیمه دوم بازی بیان کرد: نیمه دوم متفاوت بود. قط پنج شش دقیقه اول خوب بودیم و بعد بازی را سایپا بازی را در دست گرفت و سعی می کرد موقعیت ایجاد کند. خیلی نمی توانست موقعیت ایجاد کند ولی نبض بازی را گرفته بودند و ما می دویدیم که توپ را بگیریم.

نویدکیا سپس در رابطه با اینکه آیا درخواستی برای تعویق بازی داده بودند یا خیر، توضیح داد: نه این درخواست را ندادیم؛ چون اینطوری باید بازی بعدی را با سه روز برگزار می کردیم و با مسجد سلیمان بازی می کردیم. ترجیح دادیم این بازی را سه روزه در خانه انجام دهیم و بازی بعدی را 4 روز استراحت کنیم.

او در برپایی جشن تولدش در ورزشگاه و حس و حالش هم بیان کرد: حس خیلی خوب است ولی این ها وظیفه من را سنگین تر می کند که کارم را درست انجام دهم. جریان دقیقه 4 را نمی دانستم. امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که چقدر زمان می کشد که سپاهان به ایده آل ذهنی او نزدیک شود، توضیح داد: من در مجموع از بازیکنانم راضی هستم. نه نیمه دوم ولی در کل از دو بازی گذشته و نیمه اول بازی با سایپا راضی ام. باید در ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم و اگر این کار را بکنیم تیم شر ایط بهتری پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا