ورزشی

نفت مسجد سلیمان؛ تیم چغر و بد بدن (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722744/34

زمان: 20:34  
1399/09/11

بازدید: 5,824

بی تعارف مجتبی حسینی در مسجد سلیمان تیم خوبی ساخته است؛ تیمی که جوانان خوبی در ترکیب دارد و با گذشت زمان خود را نشان خواهند داد و شاید تبدیل به ستاره های لیگ برتر شوند. 

به گزارش “آلانه”، یکی از این جوانان مهدی احمدی بازیکن تیم ملی جوانان است؛ یا محمد مشایخ که به عنوان بازیکن قرضی از ذوب آهن به نفت آمده اما هنوز شانس بازی پیدا نکرده؛ در بازی امروز نساجی به زحمت موفق به شکست تیم نفت شد و مشخص بود که نفت در بازی های پیشین براحتی تراکتور و پرسپولیس را متوقف نکرد. 

 

 

 

 

نفت مسجد سلیمان در قا ئمشهر به قول یک گزارشگر کشتی تیم چغر و بد بدنی نشان داد. تیمی که سخت گل می خورد. شاید روی یک اشتباه. به این دلیل که با 3 دفاع مرکزی و دو دفاع کناری بازی می کند و البته سعی می کند در انتقال و روی ضربات ایستگاهی به گل برسد و این حربه ای بود که در بازی با نساجی هم بکار برد. هر چند خط دفاعی نساجی در بازی امروز و در یک آزمون سخت دروازه اش را بسته نگه داشت؛ جایی که در ثانیه های پایانی بازی ضربه برگردان مرتضی ایزدی به بیرون رفت. 

 

 

نفت مسجد سلیمان که هفته گذشته به همراه مهدی تارتار در نیمه بالای جدول جای گرفت به نظر می رسد با مجتبی حسینی این راه را ادامه می دهد؛ شکست در برابر نساجی چیزی از ارزش های تیم مجتبی حسینی کم نکرد. تیمی که خوب می جنگد اما برای موفقیت بیشتر نیازمند این است که در فاز تهاجمی برنامه های پر رنگ تری برای رسیدن به گل داشته باشد. هر چند کادر فنی تیم نفت بر این عقیده بود گلی که در بازی با نساجی به ثمر رسانده درست بوده و باید منتظر اظهار نظر کارشناسان داوری در این باره بود. 

 

 

 

عکس: معین نادری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا