ورزشی

مودریچ: ثابت می کنیم رئال مادرید هستیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722791/29

زمان: 00:33  
1399/09/12

بازدید: 7,473

اعتماد به نفس تیم پایین است

ستاره کروات رئال نسبت به صعود به دور بعد لیگ قهرمانان بدبین نیست.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید می توانست با پیروزی بر شاختار به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کند ولی 2-0 باخت تا برای صعود چشم به نتیجه بازی امشب گلادباخ و اینتر داشته باشد. اگر اینتر شکست نخورد، رئال در هفته پایانی با پیروزی بر گلادباخ صعود می کند. رئال امسال تیمی بسیار پرنوسان نشان داده است.

 

 

 

 

 

لوکا مودریچ ستاره کروات رئال در پایان بازی گفت:« هنوز یک بازی دیگر داریم و باید ببنیم امشب نتیجه اینتر و گلادباخ چه می شود تا متوجه شویم چه کاری باید در هفته پایانی انجام دهیم. ما همیشه به وقت نیاز نشان داده ایم رئال چه تیمی است و این را باید یک بار دیگر در زمین نشان داد. اینجا دیگر حرف زدن فایده ای ندارد.»

 

عدم ثبات:« بله؛ متاسفانه امسال دو بازی بدیم و یک بازی خوب و این مرتب تکرار می شود. مشکل ما عدم ثبات است در حالی که در فصول گذشته از این حیث مشکلی نداشتیم. باید بهتر شویم.»

 

 

 

 

اعتماد به نفس پایین:« وقتی حریف جلو می افتد، افت می کنیم. اعتماد به نفس مان پایین می آید و خوب بازی نمی کنیم. این روند باید عوض شود و باید به دنبال راه حل بود. در تمام کنندگی هم ضعف داریم. شانس های زیادی خلق می کنیم ولی از دست شان می دهیم. امشب به خصوص توضیحی برای نمایش ضعیف مان در نیمه دوم ندارم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا