ورزشی

مظاهری؛ دو بازی، دو کلین شیت (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیدار استقلال و پیکان در ورزشگاه شهر قدس بدون خلق موقعیت جدی بر روی دو دروازه به پایان رسید هر چند آبی پوشان در دقایق پایانی می توانستند برنده این دیدار باشند ولی ضربه سر ارسلان مطهری برای باز کردن دروازه محمد دریس شدت لازم را نداشت.

 

 

 

در این بازی تقریبا یک طرفه، بجز دقایق ابتدایی نیمه نخست، پیکانی ها نتوانستند آنطور باید و شاید بر روی دروازه استقلال موقعیت خلق کنند و بیشتر تمرکز تیم تارتار بر روی دفاع در محوطه جریمه خودی بود.

اما در این مسابقه، پیکانی ها با آنکه 5 بار به سمت دروازه رشید مظاهری شوت زنی کردند اما هیچ کدام از آنها در چارچوب نبود و سنگربان ملی پوشی استقلال برای مهار توپ به زحمت نیفتاد.

مظاهری که در دیدار مقابل ماشین سازی برای اولین بار با پیراهن استقلال به میدان رفت و موفق به ثبت کلین شیت شده بود، در این دیدار نیز دروازه اش را بسته نگه داشت تا برای 180 دقیقه موفق به کلین شیت در تیمش شده باشد.

البته مظاهری برخلاف بازی امروز با پیکان، در دیدار با تیم تبریزی فعال بود و در دقیقه 93 نیز با یک سیو درخشان، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد ولی در بازی مقابل پیکان به زحمت نیفتاد و دومین کلین شیتش را در دومین حضور با پیراهن استقلال به ثبت رساند.

در دو دیدار ابتدایی استقلال در لیگ بیستم، سیدحسین حسینی درون دروازه آبی پوشان قرار گرفت که او در دیدار با مس رفسنجان دروازه اش را بسته نگه داشت اما در بازی با فولاد 2 گل خورد و پس از آن، جایش را به مظاهری داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا