ورزشی

مسلمان: فکر کردیم در نقش جهان جنگ شده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722726/4

زمان: 19:50  
1399/09/11

بازدید: 16,667

زمینه ساز تک گل تساوی بخش سایپا مقابل سپاهان بابت اتفاقات حاشیه‌ای شکل گرفته در این بازی به انتقاد از آن پرداخت.

به گزارش “آلانه”، بازگشت مسلمان به اصفهان و تقابل با تیم سابقش اینبار با گلسازی او همراه بود تا دومین حضورش در ترکیب سایپا نیز با موفقیت برایش همراه باشد. 

هافبک نارنجی‌پوشان درباره این بازی گفت: بازی خیلی سخت بود. سپاهان تیم قدرتمند و همیشه برای قهرمانی می آید. ما سه هفته خیلی خوب را داشتیم و به دنبال این بودیم تا نتیجه بگیریم.

 

وی با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای در این بازی گفت: در شروع بازی این آتش بازی و نارنجک واقعا تمرکز تیم ما را برهم زد و فکر کردیم جنگ شده است. تا به خودمان بیاییم گل را خوردیم و بعد از سپاهان هیچ کاری نتوانست بکند و ما حاکم مطلق زمین بودیم و خوشبختانه به حداقل امتیاز رسیدیم.

 

مسلمان درباره بازی مقابل سپاهان به عنوان تیمی که دو فصل گذشته را در آن پشت سر گذاشته بود گفت: هر بازیکنی مقابل تیم سابق خود انگیزه های خاص خودش را دارد و من هم انگیزه داشتم. اینجا دوستان خوبی دارم و هم بازیکنان و هم مدیریت کمک زیادی در زمان حضورم در این تیم کرده بودند. خوشحالم که در نهایت مقابل این تیم به نظرم عملکرد خوبی داشتم.

 

هافبک سایپا درباره جدایی از سپاهان گفت: آقای نویدکیا به من گفتند دوست دارم بمانی اما بازی به تو کم می رسد. این یعنی غیر مستقیم به تو می گویند برو! من با باشگاه صحبت کردم و بدون مشکلی جدا شدم و انتخاب خوبی کردم و در سایپا هستم.

 

مسلمان در واکنش به اینکه حداقل نسبت به دو فصل گذشته که این اطلاع به او برای نیمکت نشینی‌اش داده شده گفت: امیرخان صلاح می دانست که بازی نکنم. فکر می کردم با آمدن آقای نویدکیا شرایطم در تیم خیلی بهتر شود اما متاسفانه نتوانستیم همکاری داشته باشیم و برای سپاهان در ادامه آرزوی موفقیت می کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا