ورزشی

مرفاوی: پیکان بسته و بدون مهاجم بازی می‌کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722704/44

زمان: 19:06  
1399/09/11

بازدید: 8,291

استقلال دیر شروع و به زمان نیاز دارد

مربی استقلال گفت: چرخش توپ کاملا در اختیار استقلال بود ولی آنها دفاع لایه‌ای داشتند.

به گزارش “آلانه”، صمد مرفاوی در نشست خبری بعد از پایان دیدار استقلال مقابل پیکان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، عنوان کرد: ما برای این بازی تمام تلاش خود را کردیم و بازیکنان دوندگی خوبی داشتند، اما به هدفمان نرسیدیم. جا دارد از بازیکنان تشکر کنم که تا آخرین لحظه تلاش کردند. منتهی تیم حریف بازی بسته ای انجام می داد و بازی مستقیم می‌کرد. آن‌ها سعی می‌کردند از توپ های برگشتی استفاده کنند که تا حدودی ما اجازه چنین کاری را ندادیم. توپ هم در اختیار ما بود، اما تیم حریف خیلی بسته بازی می‌کرد و اجازه نفوذ به عمق دفاعشان را نمی‌دادند. پیکان سعی می کرد از اشتباهات ما استفاده کند و به هدفش برسد. تیم حریف دنبال یک امتیاز بود، اما ما دنبال سه امتیاز بودیم که متاسفانه نتوانستیم به آن برسیم. انشاله بتوانیم در بازی‌های بعدی این امتیازات از دست رفته را جبران کنیم. 

وی در پاسخ به این سوال که استقلال فقط به ارسال از کناره ها می‌پرداخت و آیا پلن B نداشت، گفت: اگر شما خوب بازی را می دیدید تمام توپ‌های سوم در اختیار ما بود. چرخش توپ کاملا در اختیار استقلال بود ولی آنها دفاع لایه‌ای داشتند و 5 مدافع پیکان ثابت بر سر جای خود ایستاده و حتی مهاجمان آنها هم به زمین تیم خود بر می‌گشتند. پیکان عملا امروز بدون مهاجم بازی می کرد و ما سعی خودمان را کردیم ولی بازی با تساوی تمام شد. در دقایق آخر یک موقعیت خوب داشتیم ولی به 3 امتیاز نرسیدیم.

مربی استقلال همچنین در خصوص عملکرد داور اضافه کرد: داوری مشکلی نداشت. منتهی تیم حریف کمی سعی می‌کرد با فریاد داوری به سمت آن‌ها باشد. نه اینکه خدایی ناکرده منظوری داشته باشند، ‌اما شاید این عادت هست. باید گاهی اوقات این عادت‌ها کنار برود و به مسائل فنی بیشتر بپردازیم. 

مرفاوی در پاسخ به این سوال که چقدر با استقلال مدنظرتان فاصله دارید، گفت: سعی می‌کنیم هفته به هفته بهتر شویم. امروز شیخ دیاباته و فرشید اسماعیلی را نداشتیم و امروز هم مسعود ریگی را از دست دادیم. از روزی که استارت زدیم، برای هماهنگی زمان کمی در اختیارمان بود. برای آمادگی پیش فصل 6 تا 8 هفته نیاز است. از روزی که تمرینات را شروع کردیم و اکنون که هفته چهارم لیگ را پشت سر گذاشته‌ایم، هفت هفته می‌گذرد. بنابراین، تمرینات را دیر شروع کردیم. تیم‌هایی که زود شروع کرده‌اند، شرایط نسبتا بهتری دارند. امیدوارم در هفته‌های آینده شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در پایان درباره اینکه امروز با نظر فکری تعویض‌ها انجام می شد یا خودش این کار را انجام می داد، افزود: تعویض های امروز ما با مشورت انجام می شد. بالاخره سرمربی تیم بالا بود و بازی را می دید. ما هم روی نیمکت با مشاوره تمامی اعضای کادرفنی کارمان را انجام می دادیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا