ورزشی

مارادونا با سر زمین خورد ولی به بیمارستان منتقل نشد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722578/50

زمان: 11:36  
1399/09/11

بازدید: 13,201

ادعای بزرگ لارپوبلیکا درباره مرگ دیگو

در تحقیقات پلیس آرژانتین درباره مرگ مارادونا مشخص شده که دیگو یک هفته پیش از مرگش بر اثر سکته قلبی به زمین افتاده و به سر او ضربه وارد شده بود ولی او به بیمارستان منتقل نشده بود.

به گزارش “آلانه”، در تحقیقات پلیس آرژانتین درباره مرگ دیگو مارادونا فاش شده که یک هفته قبل از مرگ ناگهانی او بر اثر سکته قلبی، دیگو به زمین افتاده و سرش به جسمی سخت اصابت کرده بوده اما او برای بررسی بیشتر به بیمارستان منتقل نشده است.

 

 

روزنامه ایتالیایی لارپوبلیکا با انتشار این گزارش اعلام کرد مارادونا که چندی پیش برای حذف لخته خونی که در مغزش ایجاد شده بود جراحی شده بود یک هفته قبل از مرگش در خانه خود به زمین افتاده و به سرش ضربه ای وارد شده بود اما دیگو برای گرفتن اسکن و بررسی های پزشکی بیشتر به بیمارستان انتقال نیافته بود.

 

بر اساس گزارش این روزنامه ایتالیایی وکیل پرستاری که برای مارادونا کار می کرده که پلیس آرژانتین چنین گفته است: ” مارادونا هفت روز قبل از مرگش به زمین افتاده بود. در جریان این حادثه به سر او ضربه وارد شده بود ولی کسی دیگو را برای گرفتن ام آر آ یا سی تی اسکن به بیمارستان منتقل نکرده بود”.

 

 

این ادعای شوکه کننده در حالی مطرح می‌شود که پلیس آرژانتین اخیراً تحقیقات از لئوپولد لوکه پزشک شخصی مارادونا را آغاز کرده است. او به اتهام سهل انگاری در رسیدگی پزشکی به اسطوره آرژانتینی بازجویی شده است.

 

 

در گزارش لارپوبلیکا همچنین این ادعاهای رسانه‌ای که مارادونا در زمان مرگ در خانه اش بر اثر سکته قلبی در خانه تنها بوده تایید شده است.

 

بر اساس گزارش اولیه تشریح که از سوی پزشکی قانونی آرژانتین منتشر شده علت مرگ او نارسایی شدید ریوی و ناتوانی مزمن قلبی اعلام شده است. مارادونا بر اساس این گزارش روز چهارشنبه در خانه اش و در حالی که خواب بوده درگذشته است.

 

 

بر اساس گزارش لارپوبلیکا وکیل پرستار مارادونا به پلیس آرژانتین گفته این پرستار روز جمعه هفته قبل از مرگ مارادونا با او صحبت کرده اما یک روز بعد یعنی روز شنبه اخراج شده است. با وجود اخراج این پرستار، به دلیل درخواست اطرافیان مارادونا او در منزل دیگو می ماند تا داروهای او را به موقع در اختیارش بگذارد ولی پرستار مورد اشاره دیگر فشار خون دیگو را کنترل نمی کرده و به او سر نمی زده و کل فعالیت هایش به در اختیار گذاشتن داروها محدود شده بود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا