ورزشی

عنایتی: خداداد را به استادیوم راه نمی‌دهند ولی …

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722519/41

زمان: 23:12  
1399/09/10

بازدید: 19,196

بازیکن ما نیم ساعت خون‌ریزی داشت؛

سرمربی تیم هوادار که تیمش در هفته اول مقابل نود ارومیه به برتری رسید، به شدت نسبت به جو حاکم بر ورزشگاه تختی اهواز گلایه مند است.

به گزارش “آلانه”، رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال هوادار که تیمش در هفته دوم مسابقات با نتیجه یک بر یک مقابل استقلال ملاثانی در ورزشگاه تختی اهواز متوقف شد، پس از پایان این بازی گفت: بازی خوبی بود و حداقل می توانستیم با اختلاف سه چهار گل ببریم. ولی بعضی وقت‌ها توپ داخل گل نمی شود.

او سپس ادامه داد: توانستیم یک امتیاز از این بازی سخت بگیریم؛ نه به لحاظ فوتبالی، بلکه به لحاظ جوی که نمی دانم نظارت هست یا نیست. با سر و صدا نمی شود، قرار نیست نتیجه بگیریم. باید کار فنی بکنیم. تبریک می گویم به داوری که اگرچه روی پنالتی اشتباه کرد ولی با شجاع سوت زد و تحت تاثیر تیم حریف قرار نگرفت. در مجموع بازی خوبی بود و همینکه توانستیم یک امتیاز بگیریم خوب بود.

سرمربی تیم هوادار سپس در مورد جوی که تیم استقلال ملاثانی ایجاد کرده بود، اضافه کرد: من همیشه خاطرات خوبی از اهواز داشتم. من خودم یک استقلالی هستم و می دانم که اکثریت این تیم مردم استقلالی هستند. با تمام احترام ولی امروز قرار بود ما امروز به هر نحوی امتیاز از دست بدهیم. به نظرم دوستان باید تجدید نظر بکنند در رفتارشان. فوتبال است و هر کس از نظر فنی بهتر باشد، باید نتیجه بگیرد. بعید بود این جو و جای سوال داشت. امیدوارم از بازی های بعدی شرایط مهیاتر باشد. کسانی که به عنوان میهمان به این شهر می آیند، با خودشان خاطره هم می برند و با تمام احترام امروز خاطره خوشی با خودم نبردم.

عنایتی بازیکن سابق استقلال سپس در رابطه با سر و صداهایی که در استادیوم تختی اهواز به گوش می رسید، توضیح داد: خب این دوستان پشت سر من نشسته بودند. وقتی شما به هر نحوی امتیاز بگیرید، خوشحال نیستید و برای من عجیب بود. باید ببینیم ناظران چه گزارشی می دهند. من خودم اهل حاشیه نیستم و دوست دارم نتیجه براساس مساوت و عدالت به دست بیاید. اگر نیمکت ها آرام باشند، زمین هم آرام می شود.

عنایتی سپس با اشاره به راه ندادن خداداد عزیزی به ورزشگاه ها عنوان کرد: چند روز پیش آقای عزیزی را به ورزشگاه راه نمی دادند ولی اگر بازی بدون تماشاگر است، چطور این همه آدم روی سکوها بودند که همه عوامل بازی و تیم ما را با صحبت هایی که انجام می دادند، تهدید می کردند. وسط نیمه یکی از همکارای من را با دست زدند توی صورتش و بازیکن ما را هم بین بازی طوری زدند که نیم ساعت از او خون می آمد و الان هم اصلا شرایط خوبی ندارد. فکر می کنم این حرکت ها برای فوتبال زیبنده نیست. من خودم دوست ندارم به هر قیمتی امتیاز بگیرم. فوتبال ورزشی زیبا است که باید از آن لذت ببریم. الان ولی می دانم آدم هایی وارد فوتبال شده اند، که بنابرشرایط و رفاقت وارد شده اند و این موضوع روح فوتبال را آزار می دهد. با تمام احترامی که برای خوزستانی های عزیز قائلم و همیشه برای آنها را دوست دارم ولی امروز روز خوبی برای من در خوزستان نبود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا