ورزشی

علی‌نژاد: با جان و دل در اهواز بازی کردیم 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722537/13

زمان: 01:31  
1399/09/11

بازدید: 3,790

شانس برد برابر فولاد هم داشتیم؛

هافبک آلومینیوم می‌گوید تساوی ارزشمندی مقابل فولاد به دست آوردند، اما شانس برتری در انی بازی هم داشتند.

به گزارش “آلانه”، محمد علی‌نژاد با اشاره به تساوی خارج از خانه آلومینیوم مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: خوشبختانه با ایده‌ها و کارهایی که کادر فنی تیم گفته بود، توانستیم نمایش خوبی داشته باشیم. بچه‌های تیم از جان و دل مایه گذاشتند و تاکتیک‌های عنوان شده را پیاده کردند تا این نتیجه رقم بخورد.

 

او ادامه داد: عملکرد بچه‌های تیم موجب شد تا موقعیت‌های کمی به تیم فولاد بدهیم و از طرف دیگر ما هم فرصت‌های گلزنی به وجود آوردیم و اگر دقت بیشتری می‌کردیم، حتی می‌توانستیم به برتری برسیم.

 

هافبک آلومینیوم اراک اضافه کرد: مطمئنا شانس پیروزی مقابل فولاد داشتیم و دو، سه فرصت خوب به وجود آوردیم، اما متاسفانه به موقعیت‌های ما اشاره نمی‌شود. شانس برد هم داشتیم که این اتفاق نیفتاد، اما مساوی برابر فولاد هم نتیجه بدی به حساب نمی‌آید.

 

علی‌نژاد یادآور شد: با توجه به شرایطی که فولاد دارد، مدعی قهرمانی است و آمار ۱۰ برد و تنها یک مساوی در ۱۱ مسابقه اخیر خانگی‌اش، کار ما سخت بود ولی با این حال نمایش پایاپایی مقابل این تیم ارائه کردیم و توانستیم یک امتیاز روحیه‌بخش بگیریم.

 

او با تاکید بر اینکه مساوی در اهواز مقابل فولاد از نظر روحی به سود آنها خواهد بود، ابراز کرد: مطمئنا این نتیجه به روند خوب ما کمک می‌کند و انگیزه و شخصیت بیشتری به تیم می‌دهد. بازی بعدی ما با ماشین‌سازی در اراک است و هرچند ماشین، تیم خوبی نشان داده ولی ما با تمام قدرت و توجه به ایده‌های کادر فنی وارد بازی می‌شویم تا سه امتیاز این مسابقه را بگیریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا