ورزشی

سولسشر: کاوانی بابت کارش شرمنده است

کد خبر: 1722668/42

زمان: 17:36  
1399/09/11

بازدید: 7,267

اوله گونار سولسشر به دفاع از ادینسون کاوانی، مهاجم گلزن تیمش پرداخته است.

به گزارش “آلانه”، ادینسون کاوانی بعد از درخشش در دیدار مقابل ساوتهمپتون در شبکه های اجتماعی خبرساز شده و طبق استدلال اتحادیه فوتبال انگلیس از الفاظ نژادپرستانه بهره برده است. اوله گونار سولسشر در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پاری سن ژرمن مدعی شد کاوانی از این اتفاق ابراز تاسف کرده و باشگاه یونایتد از مهاجم جدید الورود خود حمایت خواهد کرد.

 

دیدار مقابل پاری سن ژرمن: “هرچه سریعتر قادر به صعود باشید بهتر خواهید بود. ما می خواهیم در این گروه صدرنشین شویم و البته با هدف حمله و دفاع مناسب در برابر یک تیم بزرگ، سبک خودمان را پیاده می کنیم. هدف ما پیروزی در این بازی و صدرنشینی در گروه است.”

 

 

حواشی اخیر در مورد کاوانی: “ما با ادینسون کاوانی صحبت کرده ایم و او واقعا بابت اشتباهی که مرتکب شده متاسف و شرمنده است. او به هیچ وجه چنین قصدی نداشته و تنها هدفش خوش و بش با دوست خود بوده است. اتحادیه فوتبال از کاوانی توضیح خواسته و ما از او حمایت خواهیم کرد. کاوانی تازه وارد این کشور شده و در اروگوئه این شوخی معنای دیگری دارد. ما از کاوانی حمایت می کنیم  و البته از اتحادیه فوتبال نیز پشتیبانی خواهیم کرد، زیرا ما می خواهیم در راه مبارزه با تبعیض قدم برداریم.

 

کاوانی آماده بازی کردن است و البته دیدار مقابل پاری سن ژرمن، باشگاه سابق او که عنوان بهترین گلزن آن را نیز در اختیار دارد برای کاوانی ویژه خواهد بود، بنابراین این اتفاقات او را از نظر ذهنی تحت تاثیر قرار خواهد داد. اما با شناختی که از کاوانی دارم می دانم این اتفاقات به او انرژی می دهد. او بسیار حرفه ای بوده و امروز روی قوای ذهنی خود کار خواهد کرد تا برای بازی آماده شود.”

 

درخشش ارلینگ هالند در دورتموند و تیم ملی نروژ: “او به راحتی رکورد گلزنی من را خواهد شکست. ارلینگ هالند عملکزد فوق العاده ای داشته و خوشحالم که در پیشرفت او نقش کوچکی ایفا کرده ام و به این دلیل احساس غرور می کنم. من مطمئن هستم که ارلینگ در لیگ قهرمانان نیز گل های زیادی خواهد زد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا