ورزشی

درخواست مهم هواداران استقلال از فکری!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استقلال برای پنجمین فصل متوالی نتوانست در هفته چهارم لیگ برتر به پیروزی برسد و آبی ها این بار هم در راه رسیدن به پیروزی ناکام بودند و در برابر شاگردان مهدی تارتار کاری از پیش نبردند.

این بازی که در ورزشگاه شهر قدس برگزار شد، در پایان 90 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید. محمود فکری که در این دیدار به دلیل محرومیت کار را از روی سکوها دنبال می کرد، نتوانست راهی به دروازه پیکان پیدا کند.

استقلال در این مسابقه بجز یکی دو مورد، هرگز نتوانست موقعیت آنچنانی بر روی دروازه پیکان خلق کند و همین امر باعث انتقاد هواداران این تیم از عملکرد کادرفنی شد. بخصوص اینکه این تیم با مصدومیت بازیکنان کلیدی اش و غیبت در دیدارهای پیش رو، هواداران این تیم از اکنون نگران سرنوشت تیم در لیگ بیستم هستند.

برخی از هواداران استقلال در فضای مجازی معتقدند که تیم فکری با گذشت زمان عملکرد بهتری را می تواند از خودش به ثبت برساند و باید به او و کادرفنی اش زمان بیشتری داد، اما عده ای اعتقاد دارند استقلال با این سبک و روند بازی به جایی نخواهد رسید.

 

 

 

 

 

در زیر، بازتاب های هواداران استقلال به تساوی  آبی پوشان در برابر پیکان را مرور می کنیم:

 

عرفان: امسال خط هافبکمون تعطیل، مارکت خارجی ممنوع، مارکت داخلی خالی از بازیکن های خوب؛ فقط چشمامون به ساق های داریوش شجاعیان و مهدی پوره که اگه بتونن بازی هارو دربیارن میشه به قهرمان شدن فکر کرد.

نازار: بله هر مربی نیاز به زمان داره تا بتونه اندیشه هاش رو پیاده کنه و تیمش رو بسازه. ولی باید قبلش یه سوسوی امیدی توی اون تیم ببینید. شما اگه امیدی دارین به این تیم، پس به فکری زمان بدید. مهم اینه اون یه ذره امید دیده نمیشه.

رامین: شما که از فکری و تاکتیک استقلال انتقاد می کنی پس دفاع بی نقص،حفظ توپ،تسلط کامل و فشار بر پیکان رو ندیدی.مشکل اصلی فقط یه بازیساز خبره است که توی یه لحظه ضربه بزنه تا یه دفاع اتوبوسی مثل پیکان از هم باز بشه.

 

 

 

یک او منفی: ببینید اگه انتقاد میکنیم منظورمون این نیست تیم بد نتیجه گرفته اتفاقا تا الان امتیازهای خوبی جمع کردیم و اختلاف با صدر فقط سه امتیازه‌. بحث ما اینه این فوتبال تیم تا چه جایی میتونه دووم بیاره؟ در نهایت مهم بردنه اما برای بردن باید محکم و با برنامه بازی کنیم.

فتیح: خلاصه آقای فکری اگر بنا بشه رشته امور بدی به دستیارانت(صمد و حنیف و رفقا)، نمیشه حضور طولانی مدت وموفقی رو برات متصور بود.

شاعربدخط: یکی از ویژگی‌های تیم فکری اینه که حریف هرجور بخواد باهاش بازی می‌کنه. این تیم قدرت دیکته کردن خودشو نداره. اگه ما مالکیت و داریم ولی موقعیت نداریم دلیلش اینه که تارتار خواسته اینطور باشه. بازی با فولادم به نوع دیگه‌ای این اتفاق افتاد

علیهوم: ۴ تا تعویض کردیم ۲ تاش اجباری یکیشم دانشگر:/ بابک مرادی هجومی ترین بازین ماشین سازی و مهمدی پور هافبک خلاق ذوب آهن رو نیمکت:) آقای فکری فکری به حال تیم‌کن وگرنه…. اول کار به فکر یک دستیار باش! مظلومی با مجید صالح و هنکه هر سال مدعی قهرمانی بود

مریم بلو: بهترین دقایق بازی استقلال همون 3 دقیقه وقتای تلف شده بود. اونم چون بازیکنا از روی نبوغ و تاکتیک ذاتی چند تا حمله کردن. فکری با این سبک بازی به جایی نمی رسه

مصطفی: وضعیت تعویضای استقلال داره هر بازی بدتر میشه. یا تعویض نمیکنن یا تعویضاشون طوریه که انجام نشن بهتره! مشکل اینجاس ما هیچ تاکتیسین یا مغز متفکری تو کادر فنی نمیبینیم. این کادرفنی نیاز به تقویت داره، دوباره برید سراغ نمازی. همین الانم دیر شده

 

 

 

مسعود: آقایی و مهدی پور بجای نادری و موسوی بنظرم تغییر خوبی میاد مهدی پور بیاد جای داریوش وسط زمین ، داریوش راست مهدی چپ و آقایی نوک

سعیدینیو: آقای فکری ما نه گزینه‌ای برای جایگزینی شما داریم نه اصلا منطقیه که بخوایم شما رو الان جایگزین کنیم؛ مرحمت کنید یه تئوریسین به کادر فنیتون اضافه کنید؛ یکی مثل مجید صالح! باورکنید در بدترین حالت شما اخراج میشید واین ما هوادار استقلالیم که حسرت این امتیازاتو میخوریم نه شماو کادرتون!

شهاب: استقلال از تمرین توی زمین بی کیفیت و منتفی شدن تمرینات تکنیکی رسید به زمین بی کیفیتی که نمیشد کار تکنیکی خاصی روش زد بارها توپ تو زمین تغییر جهت داد و یا گیر کرد این وسط چنبار اصرار به ارسال توپ به پشت دفاع پیکان هم سر این تغییر جهت ها و حرکت سریع توپ به جایی نرسید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا