ورزشی

درخواست بارسلونا؛ کارت زرد مسی پاک شود

کد خبر: 1722643/29

زمان: 14:01  
1399/09/11

بازدید: 3,480

باشگاه بارسلونا از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا درخواست بخشیده شدن کارت زرد مسی در بازی برابر اوساسونا را داشته است.

به گزارش “آلانه”، لیونل مسی پس از زدن گل چهارم بارسا به اوساسونا پیراهن خود را از تن خارج کرد و مشخص شد که او زیر پیراهن اصلی خود پیراهن شماره 10 نیوولز در دوران حضور مارادونا در این باشگاه را به تن کرده است.

شادی گل خاص مسی تقدیم به روح دیه گو مارادونا، بلافاصله با جریمه داور روبرو شد. متئو لاهوس با نشان دادن کارت زرد به مسی و گزارش حرکت او به کمیته داوران، باعث شده تا بارسلونا نیز احتمالا با جریمه مالی روبرو شود.

 

 

 

 

طبق گزارش رسانه های اسپانیایی، باشگاه بارسلونا از کمیته انضباطی درخواست پاک شدن کارت زرد مسی را کرده است. در واقع درخواستی کتبی نیز ارائه شده که طی آن بارسلونا قبول کرده است، حرکت مسی طبق قوانین مستحق کارد زرد بوده ولی توضیح داده شده که هدف مسی ادای احترام به دیه گو مارادونا بوده و به همین دلیل بهتر است کارت زرد او نیز بخشیده شود.

 

این پیراهن را سال 2018 سرخیو فرناندز به مسی هدیه داده و همان پیراهنی است که دیه گو مارادونا در مدت زمان کوتاه حضورش در نیوولز اولدبویز، باشگاه محبوب کودکی های مسی بر تن داشت.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا