ورزشی

استقلال، 4 بازی و فقط یک گل در نیمه اول

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، استقلال و پیکان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم رفته اند که این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نکته عجیب در مورد استقلال، عدم گلزنی این تیم در نیمه های اول است. استقلال از میان 4 دیدار انتهایی لیگ نوزدهم و 4 دیدار ابتدایی لیگ بیستم در 8 نیمه نخستی که به میدان رفته است، تنها در یک بازی موفق به گلزنی شده است.

 

استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ گذشته، در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید ولی هر دو گل آبی پوشان در آن بازی در نیمه دوم توسط دیاباته و شایان مصلح مدافع اصفهانی ها به ثمر رسید.

 

 

آبی پوشان در هفته بیست و هشتم در مشهد مقابل شهرخودرو به تساوی 2-2 رسید. نیمه اول با پیروزی یک بر صفر مشهدی ها به پایان رسید و شاگردان مجیدی در نیمه دوم توسط مطهری و دیاباته به گل رسیدند هر چند خلعتبری حساب کار را به 2-2 تغییر داد.

 

استقلال در هفته بیست و نهم در مقابل پیکان در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند. فراز امامعلی ابتدا دروازه سیدحسین حسینی را باز کرد اما در ادامه علی کریمی در دقیقه 37 گل تساوی را به ثمر رساند که آن گل، آخرین گل آبی پوشان در نیمه نخست 8 بازی انتهاییش در لیگ برتر بوده است.

استقلال در هفته پایانی لیگ نوزدهم در پایان نیمه نخست با یک گل بازی را به شاهین واگذار کرد ولی در نیمه دوم بازگشت فوق العاده ای به بازی داشت و در نهایت 4 بر یک به برتری رسید. اما هر 4 گل آبی پوشان باز هم در نیمه دوم به ثمر رسید.

 

 

در لیگ بیستم، هر 4 دیدار ابتدایی استقلال در برابر مس رفسنجان، فولاد خوزستان، ماشین سازی و پیکان در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسیده است تا استقلال در نیمه اول 8 دیدار انتهایی خود در لیگ های نوزدهم و بیستم، تنها در یک بازی و در برابر پیکان در لیگ گذشته به گل رسیده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا