ورزشی

از تمرین لیورپول مشخص شد؛ بازگشت ماتیپ و جونز

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722599/50

زمان: 13:00  
1399/09/11

بازدید: 3,120

لیورپول امشب در حالی در آنفیلد به مصاف آژاکس می‌رود که برای قطعی کردن صعود خود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان تنها به یک امتیاز نیاز دارد.

به گزارش آلانه، لیورپول امشب در خانه اش آنفیلد به مصاف آژاکس آمستردام می‌رود. شاگردان کلوپ از چهار بازی قبلی خود در گروه D نه امتیاز بدست آورده اند و برای قطعی کردن صعودشان به مرحله بعدی تنها به یک امتیاز از این بازی نیاز خواهند داشت. اما لیورپول با مشکل بزرگی به نام موج مصدومیت بازیکنانش مواجه است که کار را برای شاگردان کلوپ دشوار می کند.

 

در آخرین تمرین لیورپول پیش از بازی دیشب اما مشخص شد که کلوپ برای غلبه بر مشکل مصدومیتهای متعدد چه نقشه هایی کشیده است. بازگشت جوئل ماتیپ و کرتیس جونز به ترکیب یکی از اقدامات احتمالی کلوپ در بازی امشب خواهد بود.

 

 

کلوپ در آخرین تمرین تیمش بازیکنان در اختیار خود را در مجموعه تمرینی کرکبی گرد آورد. ماتیپ که در تساوی 1-1 این هفته مقابل برایتون به میدان نرفته بود در این تمرین نقش مهمی داشت و به نظر می‌رسد کلوپ قصد دارد در دیدار با آژاکس از او استفاده کند. به نظر می‌رسد عدم حضور او در مقابل برایتون نقشه کلوپ برای استراحت دادن به این مدافع بوده است.

 

از سوی دیگر با توجه به مصدومیت همسترینگ جیمز میلنر در بازی مقابل برایتون به نظر می‌رسد کرتیس جونز جوان در بازی امشب یک بار فرصت پیدا خواهد کرد تا در خط میانی لیورپول در کنار واینالدوم و جردن هندرسون بازی کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا