ورزشی

گتوزو: ماسک بزنید و به مارادونا ادای احترام کنید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722399/29

زمان: 16:48  
1399/09/10

بازدید: 3,881

جنارو گتوزو سرمربی ناپولی از اینکه بسیاری از مردم بدون رعایت نکات بهداشتی در مراسم های مربوط به یادبود دیه گو مارادونا شرکت می کنند، اعتراض کرد.

به گزارش “آلانه”، تیم فوتبال ناپولی شب گذشته در هفته نهم سری آ موفق شد میهمان خود تیم رم را با نتیجه قاطع 4-0 شکست دهد. ناپولی اکنون تنها به خاطر نتیجه بازی انجام نداده مقابل یوونتوس پایین‌تر از این تیم قرار دارد.

 

 

 

 

گتوزو به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت:« ما باید در تمام بازی‌های‌مان همینطور باشیم. جو اتوبوس تیم، رختکن و فضای تیم در زمین بازی باید همانطوری باشد که امشب شاهدش بودم. باید یاد بگیریم که هیچ چیزی بدون تلاش به دست نمی‌آید و موفقیت با تفکر اشتباه حاصل نمی‌شود. چیزی که من امشب دوست داشتم رویکرد بازیکنانم بود. زمانی که یکی از بازیکنان ما مرتکب اشتباه می‌شد، سایرین برای جبران آن اشتباه به او کمک می‌کردند. آنها یکدیگر را تشویق می‌کردند به جای اینکه بر سر یکدیگر داد و فریاد بزنند و این چیزی بود که از دیدنش لذت بردم.»

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال ناپولی سپس اشاره‌ای هم به ماجرای درگذشت دیه‌گو مارادونا داشت. گتوزو می‌گوید نگران است که ابراز احساسات مردم ناپل به خاطر درگذشت مارادونا بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی اوضاع کشورش در زمینه ابتلا و مرگ‌های میرهای ناشی از کرونا را بدتر کند.

گتوزو ادامه داد:« همه غمگین هستند اما در این برهه زمانی من فکر می‌کنم که مردم شهر باید عاقلانه رفتار کنند. من در این روزهای اخیر خیلی از مردم را بدون ماسک در سراسر شهر دیده‌ام. مارادونا یک اسطوره است. همه این را می‌دانند و من هم درک می‌کنم که مردم می‌خواهند محبت و علاقه‌شان را به او نشان دهند اما امیدوارم از فردا آنها دوباره عاقلانه و مسئولانه رفتار کنند وگرنه بعداً باید تاوانش را بدهیم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا