ورزشی

کی جرات دارد با رحمتی حرف بزند؟(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

 

به گزارش “آلانه”، در نخستین دیدار هفته چهارم رقابت های لیگ برتر، پرسپولیس با یک بازی حساب شده و زیبا، از سد شهرخودرو گذشت تا روحیه شاگردان گل محمدی برای برگزاری دو دیدار پیش رو تا قبل از فینال لیگ قهرمانان افزایش پیدا کند.

در این مسابقه، سیدمهدی رحمتی که به دلیل اخراج در بازی گذشته تیمش در برابر صنعت نفت، مجبور بود که کار را از روی سکوهای ورزشگاه آزادی دنبال کند، در طول تمام دقایق بازی بی‌قرار عملکرد شاگردانش را نظاره گر بود.

در این بازی پرسپولیس با تک گل سیدجلال حسینی از شاگردان رحمتی پیش بود. در حالی که حملات جسته و گریخته مشهدی ها برای رسیدن به گل تساوی بر روی دروازه لک شکل می گرفت، اما این پرسپولیسی ها بودند که در ضدحملات فرصت زدن گل دوم را داشتند که در یک مورد آن بشار رسن نتوانست دروازه خالی شهرخودرو را باز کند.

 

در دقایق پایانی رحمتی دست به عملیات انتحاری زد و با 3 تعویض همزمان، تیمش را کاملا به فاز حمله برد و همین عامل باعث شد در دقایق 84 و 89 دوبار دیگر دروازه تیمش باز شود تا او در نخستین تجربه مربیگری اش در برابر پرسپولیس، با خاطره ای تلخ استادیوم آزادی را ترک کند.

رحمتی تا پیش از این دیدار 33 بار در قالب 6 تیم (فجرسپاسی، سپاهان، استقلال، مس کرمان، پیکان و شهرخودرو) در مقابل پرسپولیس به عنوان دروازه بان قرار گرفته بود که نتیجه آن 11 برد برای پرسپولیس، 9 پیروزی برای رحمتی و 13 تساوی بود که امشب دوازدهمین پیروزی سرخپوشان نیز به ثبت رسید.

 

هرچند که رحمتی در اولین تجربه مربیگری خود مغلوب پرسپولیس شد ولی او با 15 کلین شیت در برابر پرسپولیس رکورد دار است. این، بیشترین کلین ‌شیتی است که دروازه ‌بانی برابر تیمی در لیگ برتر داشته است و حالا رحمتی قصد دارد از این شکست تجربه گرفته تا در زمینه مربیگری نیز آمارهای خوبی را در برابر پرسپولیس به ثبت برساند.

رکورددار کلین شیت تاریخ دربی تهران، فصل را به خوبی شروع کرد. او با 3 گل از سد ماشین سازی گذشت ولی در دیدار مقابل پیکان شکست خورد. آنها در مشهد مقابل صنعت نفت نیز مساوی کردند و حالا در بازی در چهارم نیز مغلوب پرسپولیس شدند.

رحمتی که با یک پروژه 3 ساله به مشهد رفته است، تیم جوان و خوبی را در اختیار دارد و می تواند از این بازی ها درس بگیرد تا در بازی های آینده کمک حال او و شهرخودرو باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا