سیاسی

کرونا مسئله‌ اجتماعی است

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، سید عباس صالحی وزیر ارشاد در حاشیه جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا در وزارت کشور گفت: از تمامی  رسانه‌ها تشکر ویژه داریم. بخش قابل توجهی از موفقیت‌ها در این برهه ۹ ماهه در مبارزه با بیماری کرونا، رسانه‌های کشور سهم قابل توجهی در اطلاع رسانی و اقناع و مشارکت همگانی داشتند.

وی افزود: در این جلسه علاوه بر مروری بر مصوبات و کارکرد‌های کمیته اطلاع رسانی، چگونگی اقناع اجتماعی مورد بحث قرار گرفت. بنظر می‌آید رسانه‌ها، چون گذشته در موضوع مبارزه با کرونا سهم مهمی دارند. کرونا یک مسئله اجتماعی است که می‌توان از نظر افکار اجتماعی آن را مدیریت کرد.

وزیر ارشاد خاطر نشان کرد: ما در شرایط خاصی هستیم که در فضای کشور بیماری و مقایسه با فضای بیرون کشور وجود دارد و توانمندی فرهنگی و قدرت ملی خودمان را می‌توانیم با نوع مقابله با این بیماری نشان دهیم.

وی بیان کرد: شرایطی که در هفته گذشته و در این هفته داشتیم نشان‌دهنده این است که وقتی مردم به نقطه‌ای می‌رسند که حس می‌کنند مشارکت ضرورت دارد، همراهی‌های حداکثری دارند. به نوبه خودم از همه از رسانه‌ها و مردم تشکر می‌کنم.


  • بیشتر بخوانید

تنها ۳ درصد از مردم کشور درگیر بیماری کرونا هستند


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا