ورزشی

پیراهن مارادونا بر تن ناپولی؛ ای کاش دیگو می‌دید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722332/50

زمان: 11:54  
1399/09/10

بازدید: 15,778

ناپولی برای دیدار دیروز خود با رم با پیراهن ویژه‌ای به میدان رفت که مشابه پیراهنی که دیگو مارادونا در این تیم به تن می‌کرد بود.

به گزارش “آلانه”، ناپولی در حالیکه چندین روز از مرگ اسطوره اش دیگو مارادونا می‌گذرد به شکل‌های مختلف در حال ادای احترام به این اسطوره بزرگ آرژانتینی است. در یکی از جالب‌ترین اقدامات ناپولی این تیم دیشب در حالی در سری آ به مصاف آ اس رم رفت که نه با یکی از سه پیراهن رسمی خود بلکه با پیراهن ویژه‌ای وارد میدان شد که یادآور پیراهنی بود که دیگو مارادونا در زمان حضور در ناپولی به تن می‌کرد.

 

 

مارادونا در دوران هفت ساله حضورش در ناپولی این تیم را به موفقیتهایی بی سابقه رساند. دیگو در شهر ناپول مثل یک قدیس ستایش می شود. ناپولی اعلام کرد از یک سال پیش چنین برنامه ای داشته که در ادای احترام به دیگو با پیراهن قدیمی خود متعلق به روزهای درخشش مارادونا به میدان برود و حالا بعد از درگذشت ناگهانی اسطوره فرصت را برای اجرای این برنامه مناسب دیده است.

 

 

ناپولی در بیانیه‌ای که در وبسایت باشگاه منتشر شده نوشت: ” ما یک سال پیش در همکاری با کمپانی کپا که پیراهن ناپولی را تولید می‌کند به این فکر افتادیم که یک پیراهن ویژه طراحی کنیم تا یادآور نام مارادونا باشد. اسطوره آرژانتینی محبوب که با مردم ناپل پیوندی ناگسستنی دارد. امید ما این بود که دیگو می توانست این برنامه را ببیند و حتی این پیراهن را بپوشد و در این شادی با ما شریک باشد. در نهایت تصمیم گرفته شد که این برنامه در هفته نهم سری آ و در بازی ناپولی و آ اس رم عملی شود”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا