سیاسی

هیچ کار احمقانه‌ای نزد مردم ایران بی‌پاسخ نخواهد ماند

پنل اس ام اس هیرو

امیر حاتمی در مراسم تشییع پیکر شهید فخری زاده:

شهید فخری‌زاده یک شخصیت جهانی شدبه گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در آیین تشییع شهید محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان که امروز دوشنبه برگزار شد؛ با اشاره به نحوه زندگی و نحوه شهادت شهید فخری‌زاده اظهار کرد: این شهید تبدیل به یک شخصیت جهانی شد و از امروز هر کس پا در راه مبارزه می گذارد یک الگوی جدید به نام شهید فخری زاده دارد.

وزیر دفاع ادامه داد: اگر دشمنان رذیلانه دست به این جنایت نزده بودند، چه بسا که شهید فخری‌زاده گمنام از دنیا می‌رفت، اما اکنون تمام جهان این شهید عزیز را شناختند. مگر نه این است که بزرگ‌ترین تهدید علیه بشریت سلاح‌های هسته‌ای است که رژیم صهیونیستی و آمریکا دارند، این سلاح‌ها برای چیست، برای اینکه به عنوان دکور در منازل شما استفاده شود؟

وی افزود: ۴۰ سال گزینه نظامی دشمنان روی میز بود، اما حالا این گزینه زیر میز رفت، بدانید این پیشرفت و قدرتمند شدن ادامه پیدا می‌کند. هیچ تروری و هیچ کار احمقانه ای در نزد مردم ایران بی پاسخ نخواهد ماند و عاملان به سزای عملشان می‌رسند و فرمان فرمانده کل قوا عملی خواهد شد.

حاتمی با اشاره به تصمیمات کشوری بعد از ترور شهید فخری‌زاده بیان کرد: دیروز تصمیم گرفتیم بودجه سازمان پژوهش و فناوری وزارت دفاع برای سال ۱۴۰۰ را دو برابر افزایش دهیم.


بیشتر بخوانید

آیین تشییع شهید محسن فخری‌زاده برگزار شد


وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح اضافه کرد: از ملت‌ها و دولت‌هایی در این حادثه احساس مسئولیت کرده و نسبت به ترور ابراز انزجار کردند، از همه آن‌ها صمیمانه تشکر می‌کنم؛ اما دولت‌ها و نهاد‌های بین المللی که مماشات کردند، بدانند که مماشات با تروریست‌ها که بسیار پر رو و وقیح هستند آن‌ها را وقیح‌تر و پررو‌تر می‌کند و اگر موضع محکم نگیرید و اگر همچنان در دام نظرات دوگانه خود بمانید یک روز این ترور دامان شما را خواهد گرفت.

حاتمی خطاب به این دولت‌ها و کشور‌ها گفت: چه شما این کار را بکنید و چه انجام ندهید، ما همواره همانطور که در منطقه در سوریه و عراق به همراه دولت‌ها و ملت‌ها و نیرو‌های مسلح آن کشور‌ها با تروریست‌ها مقابله کردیم، باز هم این کار را انجام خواهیم داد. ما سرافراز و سربلند خواهیم بود و هرکس در مقابل تروریست‌ها سر تعظیم فرود بیاورد، حتماً سرافکنده خواهد بود.

در حال تکمیل…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا