ورزشی

صادقی: محرم محسن را آماده به سایپا داد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری تیمش پیش از دیدار برابر سپاهان گفت: امیدوارم این بیماری خیلی زود از بین برود و بار دیگر بتوانیم تماشاگران را در استادیوم ببینیم.

او ادامه داد: همیشه بازی کردن مقابل سپاهان سخت است ولی تیم ما بازی به بازی بهتر شده است. هم فوتبال بهتری ارائه کرده ایم و هم در بازی آخر نتیجه هم گرفته ایم ولی ما می توانیم بهتر از این هم باشیم. بازی فردا فکر می کنم بازی نزدیکی باشد.

او سپس با اشاره به بازی پیش فصل تدارکاتی برابر زردپوشان اصفهانی بیان کرد: ما با این تیم بازی کرده ایم ولی هم تیم ما و هم تیم سپاهان تغییراتی را داشته اند.

 

سه بازی گذشته این تیم را دیده ایم. آنها سعی می کنند، روی زمین بازی کنند و با پاس های کوتاه به دروازه ما برسند. روی این موضوع برنامه ریزی کرده ایم و امیدوارم نتیجه خوبی هم بگیریم.

از صادقی در مورد تقابل خودش و محرم نویدکیا پرسیده شده و اینکه این وفاداری را در این روزها چطور ارزیابی می کند. او گفت: خیلی خوشحالم و افتخار می کنم که دوباره محرم نویدکیا را می بینیم. چند سالی مقابل او بازی کرده ام؛ او چند سالی از فوتبال دور بود. خیلی خوشحالم دوباره بازگشته است. شخصیت منحصر به فردی دارد. محرم سالیان خیلی زیادی را در سپاهان گذراند و بازیکن خیلی خوبی بود که می توانست در تیم های دیگر و تیم های پایتخت نشین بازی کند ولی ترجیح داد که در سپاهان بماند و تعصبش را همیشه به سپاهان نشان داده است. خوشحالم می توانم دوباره با او رقابت کنم. فردا هر دوی ما تلاش می کنیم که باعث موفقیت تیم خودمان بشویم.

صادقی سپس با اشاره به جذب محسن مسلمان بیان کرد: از او باید اینجا تشکر کنم. در مورد جذب محسن مسلمان با او مشورت کردم. چون محسن در حال جدایی بود. با هم صحبت کردیم و محسن را جذب کردیم  توانست به ما در هفته قبل کمک کند. محسن تمرینات پیش فصل خوبی را با سپاهان گذرانده بود و در بهترین شرایط به تیم ما اضافه شد که جا دارد از او تشکر کنم.

بخش بعدی صحبت های ابراهیم صادقی در رابطه با سبک بازی سپاهان بود و او اضافه کرد: سعی می کنند روی زمین فوتبال بازی می کنند. بازیکنان تکنیکی ای دارند. سعی می کنند فوتبال بازی کنند. کمتر بازی مستقیم انجام می دهند. از پاس های کوتاه و عمقی برای موقعیت درست کردن استفاده می کنند. روی این موضوع کار کرده ایم و سغی می کنیم فوتبال خوبی را ارائه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا