ورزشی

سرلک و فرار از اخراج؛ کرمانشاهی خوب ندید؟ (عکس)

کد خبر: 1722425/4

زمان: 17:25  
1399/09/10

بازدید: 24,098

میلاد سرلک در دقیقه 36 بازی مرتکب یک خطای خطرناک به روی بازیکن حریف شد که رضا کرمانشاهی او را با کارت زرد جریمه کرد.

 

به گزارش “آلانه”، البته خطای میلاد سرلک به روی بازیکن حریف ناخواسته بود و به هیچ وجه به دنبال مصدوم کردن بازیکن حریف نبود اما تکل او روی هوا براحتی می توانست سلامت بازیکن حریف را به خطر بیاندازد و چون تکل روی هوا انجام شد اگر داور سخت گیرانه تصمیم می گرفت می توانست او را از زمین بازی اخراج کند. البته در این باره کارشناسان داوری می توانند اظهار نظر کارشناسانه و دقیق تری داشته باشند اما اگر رضا کرمانشاهی این خطا را از روبرو می دید شاید تصمیم به اخراج میلاد سرلک می گرفت.

 

 

 

 

 

کارت زرد معمولا به خطاهایی داده می شود که پا روی زمین است اما در صحنه ای که داور به میلاد سرلک کارت زرد نشان داد تکل او روی هوا و بر ساق پای بازیکن شهر خودرو فرود آمد؛ در نهایت بازیکن شهر خودرو خوش شانس بود که شدت و حدت خطا به گونه ای نبود که او را مصدوم و مجبور به خروج از زمین کند. در فوتبال حرفه ای حتی اگر برخورد شدید نباشد داور به این نتیجه برسد که ممکن است خطای بازیکن سلامت بازیکن حریف را به خطر بیاندازد بازیکن خاطی را اخراج می کند.

 

اگر نظر کارشناسان داوری اخراج میلاد سرلک در دقیقه 36 باشد باید گفت رضا کرمانشاهی یک اشتباه سهوی بزرگ مرتکب شده است. تیم داوری او در بازی نساجی – تراکتور هم یک گل آفساید به سود تراکتور گرفتند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا