ورزشی

رمضانی و بزرگ‌ترین حسرت در نیمه اول (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722420/4

زمان: 17:13  
1399/09/10

بازدید: 8,375

مهاجم پرسپولیس یکی از بهترین موقعیت های این تیم را در نیمه اول مقابل شهرخودرو هدر داد.

 

به گزارش “آلانه”، آرمان رمضانی که در‌ جدال با شهرخودرو فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده، موقعیتی فوق العاده در نیمه اول و روی اشتباه فراهانی به دست آورد که در باز کردن دروازه حریف ناکام ماند.

 

رمضانی که البته در نیمه اول در ایجاد موقعیت برای هم‌تیمی‌هایش شرایط خوبی را دنبال کرده بود و بارها در نبردهای هوایی شرایط را برای توپگیری تیمش فراهم کرد، در ادامه یکی از بهترین موقعیت های این تیم برای گلزنی را در جلوی دروازه خالی از دست داد.

ارسال از سمت راست و اشتباه فراهانی در خروج باعث شد تا توپ جلوی پای این مهاجم بیفتد که ضربه چکشی این بازیکن راهی به دروازه نیافت و راهی اوت شد تا حسرت بزرگی برای او و دیگر بازیکنان تیم شکل دهد.

 

در ادامه بازیکنان پرسپولیس با تشویق این بازیکن سعی در روحیه دادن به او و جبران این موقعیت فوق العاده داشتند و باید دید نیمه دوم شرایط به چه شکل برای رمضانی پیش خواهد رفت.

 

 

 

 

 

 

رمضانی در نیمه دوم هم اینبار با پاس دیدنی بشار رسن در موقعیت تک به تک با میلاد فراهانی قرار گرفت و بعد از پیش روی تا محوطه جریمه در نهایت ضربه خود را به بالای دروازه کوبید تا دومین فرصت طلایی اش در این بازی را هم از دست بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا