ورزشی

رسمی؛ خداحافظی هازارد با دربی و سال 2020

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد ستاره بلژیکی رئال مادرید طبق نظر تیم پزشکی باشگاه با مصدومیت عضلات ران راست مواجه است و بین سه تا 4 هفته قادر به حضور در میادین نخواهد بود. به این ترتیب هازارد هم دربی برابر اتلتیکو را از دست می دهد و هم دیگر بازی های رئال تا پایان سال میلادی 2020 را.

 

 

 

 

پارگی عضله هازارد به گونه ای است که اگر دوران ریکاوری را خوب طی نکند، ممکن است در بازگشت شرایط او وخیم تر شود و احتمال می رود زین الدین زیدان به او فرصت بیشتری برای ریکاوری بدهد. هازارد بازی برابر سویا، اتلتیکو مادرید، بیلبائو و ایبار در لالیگا و دو بازی برابر شاختار و گلادباخ در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

 

 

 

 

ادن هازارد دقیقه 30 بازی شنبه شب برابر آلاوس بود که تقاضای تعویض داد. او دقایقی پس از برخورد با مدافع آلاوس دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و رودریگو گوئس به جای او وارد میدان شد.

هازارد در حال خروج از زمین و در پاسخ به سوال خبرنگار گل تی وی در مورد اینکه مصدومیتش از ناحیه مچ است یا خیر، گفت که خیر و نیاز به نگرانی نیست. زین الدین زیدان هم در نشست خبری پس از بازی گفت که امیدوارم مصدومیت هازارد عضلانی نباشد.

 

 

 

 

این هفتمین مصدومیت هازارد 29 ساله از زمانی است که به رئال پیوسته است. ستاره 100 میلیون یورویی هنوز نتوانسته در رئال کمر راست کند و در باشگاه به شدت نگران فرم بدنی او هستند.

هازارد بازی های ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد. او کمی پس از بازگشت به ویروس کرونا مبتلا شد و دو هفته به دور از میادین ماند و در نهایت شب گذشته بار دیگر مصدوم شد.

 

 

 

 

فصل جاری او 1 و 30 سپتامبر مصدوم شده بود. 7 نوامبر ویروس کرونا و 28 نوامبر(دیشب) مصدومیت مجدد.

فصل گذشته او 16 آگوست مصدوم شد و 30 روز به دور از میادین ماند. 26 نوامبر بار دیگر مصدوم شد و این بار 82 روز غایب بود. 22 فوریه نیز مصدوم شد و جراحی کرد تا 105 روز به دور از میادین باشد. هازارد 28 ژوئن نیز  بار دیگر مصدوم شد و 12 روز غایب بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا