ورزشی

حرف های عجیب سرمربی نساجی در کنفرانس خبری

کد خبر: 1722439/43

زمان: 18:22  
1399/09/10

بازدید: 17,568

نساجی 4 امتیاز دارد یا 9 امتیاز ؟

سرمربی تیم فوتبال نساجی امروز در کنفرانس خبری اش پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان حرف های عجیبی زد که احتمالا خودش منظوری از آن صحبت ها دارد.

به گزارش”آلانه”، وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی امروز در کنفرانس خبری تیمش در اظهارنظری عجیب گفت که این تیم در سه بازی سه برد و 9 امتیاز گرفته و صدرنشین است در حالی که نساجی از سه بازی 4 امتیاز گرفته و تا قبل از بازی های هفته چهارم در رده هفتم بود.

وحید فاضلی سرمربی نساجی درباره بازی فردای تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت:” ابتدا باید دو مورد را بگویم؛ ابتدا روز جهانی معلولین را گرامی می دارم معلولیت محدودیت نیست.”

او در ادامه در اظهار نظری عجیب و در حالی که نساجی از سه بازی 4 امتیاز کسب کرده گفت:” خوشحال هستم صدرنشین جدول هستیم. سه برد در سه بازی اخیر آورده ایم اما تمرکزمان روی سه بازی اخیر نیست روی بازی فردا است.”

او افزود:” نفت تیم جوان و با انگیزه ای است و مربی صاحب سبکی دارد. خودم مربی این تیم بوده ام و می دانم چه هواداران متعصبی دارد. جمع بندی من این است که بازی سختی داریم امیدوارم بازی خوب و همراه با نتیجه برای ما باشد.”

در ادامه فاضلی در ارتباط با شرایط گلزنی تیمش گفت:”  امسال در لیگ ما فقر گلزنی است. برمی گردد به عدم حضور تماشاگران.   پرسپولیس یک گل زده ضمن اینکه من اعتقاد دارم باید تیممان گل بزند. مهاجم ما مهرداد بایرامی است از ایشان راضی هستم خطایی گرفت که منجر به اخراج به بازیکن حریف شد.بازی با تراکتور پنالتی گرفت داور اشتباه گرفت. کسانی که فنی هستند می دانند ما مهاجم دفاعی داریم. می گویند فرمینیو بهترین مهاجم دفاعی جهان است. بایرامی بهترین مهاجم دفاعی ایران است. ما و همکارانمان از او راضی هستیم. فشار روی مهاجمان ما نیست. وقتی گل می زنیم تیم گل می زند وقتی گل می خوریم تیم گل می‌خورد. بازی با آلومینیوم حامد شیری گل زد، میلاد کمندانی، هافبک و سعید بیگی مدافع، یک گل زدند. تیم ما تفکرش این است که تیم گل بزند. دوست داشتم موردی در مورد مهرداد بایرامی صحبت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا