ورزشی

جانشین مارچلو بیلسا از اسپانیا می‌آید؟

کد خبر: 1722345/50

زمان: 13:00  
1399/09/10

بازدید: 12,895

روزنامه سان مدعی است باشگاه لیدز در صورتیکه نتواند مارچلو بیلسا را به ماندگار شدن در لیدز ترغیب کند خولن لوپتگی سرمربی موفق سویا را به عنوان جانشین او در نظر گرفته است.

به گزارش “آلانه”، روزنامه سان چاپ انگلیس مدعی شد باشگاه لیدزیونایتد خولن لوپتگی سرمربی موفق سویا را به عنوان هدف آینده خود برای سرمربی گری این تیم انتخاب کرده است. لیدز تصمیم گرفته که اگر مارچلو بیلسا تصمیم به ترک باشگاه بگیرد به جای او خولن لوپتگی را به خدمت بگیرد. گفته می‌شود آندره‌آ رادریزانی مالک لیدز علاقه زیادی به لوپتگی دارد.

 

 

مارچلو بیلسا سرمربی مشهور آرژانتینی بعد از آنکه توانست لیدز را امسال به لیگ برتر برساند در یورکشایر به چهره ای افسانه ای تبدیل شده است. به همین دلیل است که نام او در کنار یورگن کلوپ، هانسی فلیک، زیدان و لوپتگی به عنوان نامزدهای دریافت جایزه The Best فیفا به عنوان بهترین مربی سال قرار گرفته است.

 

 

با اینکه لیدز مصمم است تا هر زمان که بتواند بیلسا را حفظ کند اما به گزارش سان، آندره‌آ رادریزانی مالک باشگاه برنامه‌های احتیاطی هم تهیه کرده که بر اساس آنها اگر حفظ بیلسا در لیدز ناممکن شود این باشگاه هدف اولش را خولن لوپتگی سرمربی فعلی سویا تعریف خواهد کرد.

 

آندره‌آ رادریزانی مالک باشگاه لیدزیونایتد که علاقه زیادی به خولن لوپتگی دارد

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا