ورزشی

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر شهرخودرو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دستیابی به ۵ امتیاز و ثبت تنها یک گل طی سه بازی؛ پرسپولیس با این آمار وارد هفته چهارم لیگ برتر می‌شود و امیدوار است روند دستیابی به نتیجه مقابل شهرخودرو را حفظ کرده و به نتیجه خوبی مقابل شاگردان مهدی رحمتی دست یابد.

 

شهرخودرو که فصل را با سرمربیگری مهدی رحمتی آغاز کرده، هفته گذشته در خانه برابر نفت آبادان متوقف شده و این در حالیست که آخرین حضور این تیم در تهران نیز با شکست برابر پیکان همراه بوده است. تیم فصل گذشته یحیی گل‌محمدی اکنون با چهار امتیاز به تهران آمده و باید دید دومین تقابل مهدی رحمتی و یحیی گل محمدی (در اردوی پیش فصل بازی تدارکاتی برگزار کرده بودند) با چه نتیجه‌ای همراه خواهد شد.

 

پرسپولیس در این بازی با ترکیب احتمالی زیر و برای مرور ترکیب احتمالی جدال فینال آسیا به این شکل میدان خواهد رفت؛

 

حامد لک درون دروازه سرخپوشان در یازدهمین تجربه بازی برای این تیم به دنبال یک رکورد ویژه خواهد بود. او تاکنون دروازه اش در جریان بازی باز نشده و سه کلین شیت طی هفته‌های اخیر به جا گذاشته است. او البته مقابل شهرخودرو کار به مراتب سخت‌تری نسبت به ۳ بازی قبلی پیش رو خواهد داشت و باید دید دومین بازی‌اش با پیراهن پرسپولیس در آزادی با چه نتیجه‌ای همراه خواهد شد.

 

 

خط دفاعی پرسپولیس نیز در این بازی با حضور سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان در قلب دفاعی و سعید آقایی در سمت چپ و مهدی شیری در سمت راست دفاعی حاضر خواهند بود.

 

تغییرات جالب اما به نظر می‌رسد در بخش میانی شکل گرفته باشد؛ جایی که کمال کامیابی‌نیا در بازی امروز از ترکیب خارج شده تا میلاد سرلک بار دیگر در کنار احمد نوراللهی حاضر شود.

 

بازگشت امید عالیشاه بعد از چند بازی نیمکت نشینی و حتی سکونشینی به ترکیب اصلی و در سمت چپ خط میانی از دیگر تغییرات این بازی خواهد بود تا احسان پهلوان بار دیگر روی نیمکت بنشیند و یحیی پلن دیگری از ترکیب مدنظرش برای فینال آسیا را مرور کند. در سمت راست نیز سیامک نعمتی حاضر خواهد شد و بشار رسن در این سیستم پشت تک مهاجم سرخ‌ها قرار خواهد گرفت و با آزادی عمل بیشتر فرصت حضور در فاز تهاجمی را داشته باشد.

 

در خط حمله هم مهدی عبدی بعد از سه بازی حضور فیکس در ترکیب و ناکامی در گلزنی، اینبار به نیمکت خواهد رفت تا آرمان رمضانی در پیشانی خط حمله با حمایت عالیشاه، سیامک نعمتی و بشار و البته آقایی و شیری در ارسال‌ها به دنبال بهره بردن از فرصت‌هایش باشد.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک
سیدجلال حسینی
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
امید عالیشاه
سیامک نعمتی
آرمان رمضانی
بشار رسن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا