ورزشی

انگیزه پیروزی بزرگ ناپولی، مرگ مارادونا بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722312/50

زمان: 10:30  
1399/09/10

بازدید: 1,795

لورنزو اینسینیه

لورنزو اینسینیه ستاره ناپولی می‌گوید مرگ دیگو مارادونا انگیزه مضاعفی برای ناپولی بوده و در پیروزی درخشان 4-0 مقابل آ اس رم نقش داشته است.

به گزارش “آلانه”، ناپولی دیشب موفق شد حریفش آ اس را با نتیجه درخشان 4-0 شکست دهد. لورنزو اینسینیه کاپیتان ناپولی که گل اول این تیم را وارد دروازه رم کرد و با بوسیدن پیراهن ناپولی که برای ادای احترام به ماردونا به شکل پیراهن دوران حضور او بود نشان داد که برای اسطوره این باشگاه چه ارزشی قائل است، در پایان بازی گفت ناپولی به خاطر درگذشت مارادونا در این بازی انگیزه ای بیشتر از همیشه داشته است.

 

 

ناپولی که بعد از مرگ مارادونا اولین بازی اش را روز سه شنبه در لیگ اروپا مقابل ریه‌کا انجام داده بود دیشب برای اولین بار بعد از مرگ اسطوره اش در سری آ به مصاف رم رفت. این بازی در ورزشگاه سن پائولو که به زودی به ورزشگاه مارادونا تغییر نام خواهد داد برای بازیکنان ناپولی اهمیت احساسی زیادی داشت.

 

اینسینیه در پایان بازی گفت: ” فضای خاص بازی امروز برای ما انگیزه مضاعفی ایجاد کرده بود. ما می‌خواستیم به اسطوره‌مان ادای احترام کنیم”.

 

 

کاپیتان ناپولی در ادامه گفت: ” از دست دادن اسطوره بزرگی مثل مارادونا دردناک است. ما امشب بیش از هر زمان دیگری می‌خواستیم یک بازی عالی انجام بدهیم و این کار را برای مارادونا انجام دادیم. این پیروزی تقدیم به کل شهر ناپل که به خاطر از دست دادن مارادونا سوگوار است”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا