ورزشی

افسوس یحیی از 10 فرصتی که سوخت! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722432/47

زمان: 17:59  
1399/09/10

بازدید: 17,092

سرخپوشان پایتخت نمایش درخشانی در موقعیت سازی داشته اند اما این فرصت ها تا آخرین دقایق بازی یکی پس از دیگری به هدر رفته اند.

به گزارش “آلانه”، تیم فوتبال پرسپولیس با گل سیدجلال حسینی از حریف پیش افتاده اما با آغاز نیمه دوم نیز فرم هجومی خود را حفظ کرده و نشان داده که در موقعیت سازی نیز عملکرد خوبی دارد. تا دقیقه 80 شاگردان یحیی گل محمدی 11 ضربه به سمت دروازه داشتند که در کمال تعجب تنها یکی از این موقعیت ها تبدیل به گل شد.

 

اوج فرصت سوزی قرمزها دو ضربه ای بود که آرمان رمضانی در شرایطی متفاوت به اوت زد؛ در فرصت نخست فراهانی در درون دروازه حضور نداشت و در دومی رمضانی با پشت سر گذاشتن مدافعان شهرخودرو تک به تک بود اما با این حال در هر دو موقعیت مهاجم بلند قامت سرخ ها موفق به باز کردن دروازه حریف مشهدی نشد.

بشار رسن نیز یک بار با دروازه خالی از دروازه بان مواجه شد و تصمیم گرفت که به صورت چیپ ضربه بزند اما این ضربه هم راهی به دروازه نداشت و مدافع شهرخودرو شوت آرام هافبک عراقی را با سینه کنترل کرد. در دقیقه 79 این بار نوبت سیامک نعمتی بود که پرسپولیسی ها را نیم خیز کند. او با شوت از راه دور دروازه را نشانه رفت و ضربه اش با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

 

نمایش سرخ ها اگرچه رضایت هواداران این تیم را به دنبال داشته اما پیروزی شکننده سبب نگرانی یحیی گل محمدی شده است. با این وجود اما پرسپولیس به هیچ وجه عقب ننشسته و با ارائه فوتبالی تماشاگر پسند دستیابی به گل دوم را دنبال می‌کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا