ورزشی

ارسلان؛ حتی اگر شیخ مصدوم نبود (عکس)

کد خبر: 1722289/56

زمان: 08:25  
1399/09/10

بازدید: 13,695

در صورت غیبت احتمالی دیاباته در برابر پیکان، اکنون تمام نگاه ها به ارسلان مطهری است تا برای تیمش گلزنی کند.

به گزارش “آلانه”، تمرین امروز استقلال برای دیدار با پیکان برگزار شد ولی خبرهای خوبی از این تمرین برای هواداران استقلال مخابره نشد چرا که آقای گل فوتبال ایران دچار مصدومیت شد.

در این تمرین، شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی آبی پوشان از ناحیه عضله پشت پا دچار مصدومیت شد و نتوانست به تمرین تیمش ادامه داد. او امروز از پایش MRI گرفت تا میزان مصدومیتش مشخص شود که آیا به بازی سه شنبه می رسد یا نه.با این وجود، به نظر می رسید حتی در صورت رسیدن شیخ به این بازی، گزینه اول فکری برای حضور در خط حمله، ارسلان مطهری بود که در 3 دیدار ابتدایی تیمش نیز بازیکن ثابت بود.

 

ارسلان که در فصل گذشته با وجود عملکرد خوبش خیلی کم به عنوان بازیکن ثابت به کار گرفته می شد، در این فصل مهاجم ثابت تیمش در بازی ها بوده است که در کنار مهدی قایدی به میدان رفته است و به نظر می رسد این داستان در بازی با پیکان نیز تکرار شود.او در دیدار مقابل مس رفسنجان موفق شد اولین گلش در فصل جدید را به ثمر برساند. حالا و در صورت غیبت احتمالی شیخ دیاباته در بازی با ماشین سازی، امید اصلی گلزنی آبی پوشان در کنار مهدی قایدی است.

ارسلان مطهری در فصل گذشته و با پیراهن ذوب آهن موفق شد دروازه پیکان را باز کند. اما در زمان حضور در استقلال، به دلیل مصدومیت نتوانست مقابل خودروسازان به میدان برود و حالا این فرصت را دارد اولین گلش را وارد دروازه این حریف سرسخت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا