ورزشی

پایان دورانِ نیمکت‌نشینی شیخ مقابل پیکان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722088/57

زمان: 10:38  
1399/09/09

بازدید: 1,519

فکری ریسک روی زمینِ ناهموار را می‌پذیرد؟

مهاجم بلندقامت استقلال احتمالا پس از سه بازی غیبت در ترکیب اولیه تیمش، در مقابل پیکان به صورت فیکس برای آبی‌ها به میدان می‌رود.

به گزارش “آلانه” آقای لیگ نوزدهم هنوز نتوانسته از ابتدای یک مسابقه در فصل جدید برای استقلال به میدان برود، چرا که ناآمادگی و یا اختلاف نظر فنی او را دور از ترکیب آبی‌ها داشته در سه بازی آغازین لیگ بیستم در مجموع نزدیک به 55 دقیقه برای استقلال به میدان رفته که هنوز ماحصلی برای تیمِ محمود فکری نداشته است؛ اما حالا با رسیدن به مرز آمادگی و کنار رفتن مسائل حاشیه‌ای و اختلاف نظرات فنی، شیخ دیاباته مهیای حضور در ترکیب 11 نفره استقلال است و می‌تواند تیمش را از ابتدا در دیدار مقابل پیکان همراهی کند.

 

البته او برای رسیدن به ترکیب اصلی، دو رقیب سرسخت به نام ارسلان مطهری و مهدی قایدی دارد و شاید تغییر در این ارنج، در دستور کار فکری نباشد و او تدابیر تهاجمی را با استفاده از شیخ دیاباته مدنظر داشته باشد و بخواهد با سه عنصر تهاجمی مقابل پیکان صف‌آرایی کند؛ البته شاید هم نمایش نه چندان خوب مطهری مقابل ماشین سازی باعث شود تا او به صورت چرخشی از ترکیب خارج و دیاباته نیز به عنوان جانشین وارد فهرست یازده نفره شود.

 

موضوع دیگر که در این میان مطرح است، چمن ناهموار ورزشگاه شهر قدس تهران بوده که می‌تواند خطرات زیادی را برای بازیکنان به ویژه شیخ دیاباته که سابقه مصدومیت این‌چنینی را دارد، داشته باشد و شاید فکری روی مهاجم شاخص تیمش از ابتدا ریسک بازی نکند؛ با احتساب فرضیه‌ها موجود باید دید سرانجام نظر نهایی را محمود فکری سه‌شنبه شب چگونه خواهد گرفت و ترکیب استقلال بدون دیاباته و یا با دیاباته مقابل پیکان چینش خواهد شد؟

 

دیدار دو تیم استقلال و پیکان در ورزشگاه شهدای شهر قدس، سه شنبه 11 آذرماه از ساعت 16:15 با قضاوت سید مهدی سیدعلی دنبال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا