ورزشی

وضعیت نگران کننده هازارد؛ در انتظار MRI

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، ادن هازارد دقیقه 30 بازی شب گذشته برابر اوساسونا بود که تقاضای تعویض داد. او دقایقی پس از برخورد با مدافع اوساسونا دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و رودریگو گوئس به جای او وارد میدان شد.

 

 

 

 

هازارد در حال خروج از زمین و در پاسخ به سوال خبرنگار گل تی وی در مورد اینکه مصدومیتش از ناحیه مچ است یا خیر، گفت که خیر و نیاز به نگرانی نیست. زین الدین زیدان هم در نشست خبری پس از بازی گفت که امیدوارم است مصدومیت هازارد عضلانی نباشد.

 

ستاره بلژیکی امروز در کلینیک رئال تحت نظر پزشکان قرار گرفت اما همه چیز به MRI موکول شد. فردا از ناحیه مصدوم او MRI گرفته خواهد شد و سپس مشخص می شود که او چه مدت از میادین به دور خواهد بود.

 

 

 

 

این هفتمین مصدومیت هازارد 29 ساله از زمانی است که به رئال پیوسته است. ستاره 100 میلیون یورویی هنوز نتوانسته در رئال کمر راست کند و در باشگاه به شدت نگران فرم بدنی او هستند.

هازارد بازی های ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد. او کمی پس از بازگشت به ویروس کرونا مبتلا شد و دو هفته به دور از میادین ماند و در نهایت شب گذشته بار دیگر مصدوم شد.

 

 

 

 

فصل جاری او 1 و 30 سپتامبر مصدوم شده بود. 7 نوامبر ویروس کرونا و 28 نوامبر(دیشب) مصدومیت مجدد.

فصل گذشته او 16 آگوست مصدوم شد و 30 روز به دور از میادین ماند. 26 نوامبر بار دیگر مصدوم شد و این بار 82 روز غایب بود. 22 فوریه نیز مصدوم شد و جراحی کرد تا 105 روز به دور از میادین باشد. هازارد 28 ژوئن نیز  بار دیگر مصدوم شد و 12 روز غایب بود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا