ورزشی

طعنه به کاپیتان یوونتوس در مورد رونالدو

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722197/42

زمان: 17:37  
1399/09/09

بازدید: 9,302

یوونتوس در غیاب کریستیانو رونالدو نتوانست تیم بنوونتو را نیز شکست دهد.

به گزارش “آلانه”، آندره پیرلو، سرمربی جوان بوونتوس در دیدار دیشب تیمش مقابل بنوونتو به کریستیانو رونالدو استراحت داده بود و تصور بر آن بود که پیروزی آسانی در انتظار بیانکونری باشد. اگرچه یوونتوس در نیمه نخست با گل آلوارو موراتا از حریف پیش افتاد، اما در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داده و نتوانست سه امتیاز این دیدار را کسب کند.

 

 

لئوناردو بونوچی، کاپیتان یوونتوس در ایم دیدار به علت مصدومیت غایب بوده و از روی سکوها نظاره گر بازی تیمش بود. اما در جریان بازی صدایی از میکروفون نزدیک رختکن بنوونتو در تلویزیون پخش شد که حاکی طعنه فردی به بونوچی در مورد وابستگی بیش از حد این تیم به کریستیانو رونالدو بود.

 

این فرد خطاب به بونوچی گفت: “لئوناردو، رونالدو در حال پرواز با هواپیما به اینجاست.” البته به نظر می رسد مدافع ایتالیایی یوونتوس واکنشی به این فرد نشان نداده و ترجیح داد پاسخ طعنه او را ندهد. اما به هر حال این نتیجه آنهم برابر بنوونتو نشان می دهد یوونتوس بدون کریستیانو رونالدو کار دشواری دارد و اگر در طول فصل این بازیکن دچار محرومیت یا مصدومیت بود، معلوم نیست چه سرنوشتی در انتتظار بیانکونری خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا