سیاسی

«طرح میثاق خدمت»؛ میثاقی میان نمایندگان مجلس برای حل مشکلات مردم

پنل اس ام اس هیرو

«طرح میثاق خدمت»؛ میثاقی میان نمایندگان مجلس برای حل مشکلات مردمبه گزارش  حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه،  بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از اجرای طرح میثاق خدمت به عنوان میثاقی میان نمایندگان مجلس برای حل مشکلات مردم خبر داد.

وی تأکید کرد: مجلس یازدهم از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی به مجلس امید و انتظار مردم مزین گردیده است و در چند ماه آغاز به کار خود تلاش کرده اولویت‌های برنامه‌ای خود را بر حل مشکلات اصلی کشور و مردم متمرکز کند. از سوی دیگر بر اساس میثاق نمایندگان مجلس یازدهم با ملت شریف ایران رویکرد خدمت رسانی برای کمک به معیشت مردم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: از این رو برای گرامیداشت روز مجلس مصادف با سالروز شهادت آیت الله سید حسن مدرس، پیشنهادی مطرح شد که به جای انجام مراسمات پرهزینه و کلیشه‌ای و تشریفاتی هر یک از نمایندگان محترم حداقل یک مسأله که امکان حل آن را از طریق پیگیری و نظارت دارند، انتخاب کرده و بر روی سامانه مجلس یار، بخش نماینده تراز انقلاب اسلامی، بارگذاری کنند و تلاش کنند تا دهه مبارک فجر امسال، پیگیری و نظارت لازم برای مرتفع کردن آن را انجام دهند.

نگاهداری بیان کرد: ان‌شاء‌الله با اجرای این طرح ارزشمند، حداقل ۲۹۰ مسأله از نیاز‌های مردم و کشور در سطح ملی و منطقه‌ای رفع گردیده و نتایج آن تا دهه مبارک فجر به اطلاع مردم عزیز کشورمان رسانده شده و طعم شیرین خدمت از سوی مجلس انقلابی به کام آحاد جامعه نشانده شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا