ورزشی

شادی گل غیرمنتظره مسی به یاد دیه گو مارادونا (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722206/29

زمان: 18:13  
1399/09/09

بازدید: 139,301

حرکت استثنایی پسر روساریو

لیونل مسی امروز سورپرایزی ویژه را در نظر داشت. او منتظر گلزنی به اوساسونا بود تا گلش را تقدیم به روح دیه گو مارادونا کند.

به گزارش “آلانه”، 4 روز پس از درگذشت دیه گو مارادونا که جهان فوتبال را سوگوار کرد، لیونل مسی فرصتی مناسب برای گرامیداشت یاد این اسطوره فقید پیدا کرد.

بسیاری منتظر بازی امروز بارسا و اوساسونا و مشاهده واکنش لیونل مسی بودند. پیش از شروع بازی و هنگام یک دقیقه سکوت برای درگذشت مارادونا لیونل مسی به وضوح منقلب شده بود. او با سری پایین و زیر لب نیایش می کرد و در پایان برای دیه گو دست زد.

 

 

 

 

مسی که زمانی شاگرد دیه گو مارادونا در تیم ملی آرژانتین بود و رابطه فوق العاده ای هم با او داشت، دقیقه 72 بازی با اوساسونا روی یک حرکت انفرادی و از بیرون محوطه جریمه توانست شوتی دیدنی را روانه دروازه کند و گل چهارم بارسا را به زیبایی به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مسی پس از این گل حرکتی ویژه را مدنظر داشت. او به کنار زمین و مقابل دوربین ها رفت و پیراهنش را از تن خارج کرد. مسی زیر پیراهن بارسا پیراهن نیوولزاولدبویز را به تن داشت اما این یک پیراهن معمولی نبود؛ این پیراهن قرمز و مشکی شماره 10 بود که زمانی دیه گو مارادونا آن را به تن داشت. مسی سپس بوسه ای به سمت آسمان فرستاد.

 

مارادونا فصل 94-1993 مقطعی کوتاه برای نیوولز بازی کرد؛ باشگاه محبوب کودکی های لیونل مسی. شاید این می توانست بهترین شادی گل فوق ستاره بارسا در بازی امروز باشد. شادی گلی تقدیم به دیه گو مارادونا.

 

 

 

 

 

 

نکته عجیب دیگر اما به شباهت این گل با گل دیه گو مارادونا برای نیوولز دارد. 7 اکتبر 1993 دیه گو در یک بازی دوستانه برابر اِمِلک اکوادور گلی به ثمر رساند که گل امشب مسی بسیار به آن شبیه است. مسی هم بهترین روش را برای جشن گرفتن این گل انتخاب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا