ورزشی

سیگنال مولر به انگلیسی‌ها؛ کارشناس بعدی لیگ برتر؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722108/50

زمان: 11:57  
1399/09/09

بازدید: 7,234

توماس مولر ستاره بایرن مونیخ بعد از پیروزی مقابل اشتوتگارت در مصاحبه مطبوعاتی از کلیشه‌ای بریتانیایی استفاده کرد تا نشان دهد می‌تواند کارشناس فوتبال انگلیس باشد.

به گزارش “آلانه”، توماس مولر ستاره بایرن مونیخ بعد از پیروزی 3-1 تیمش مقابل اشتوتگارت در مقابل دوربین خبرنگاران آلمانی به کلیشه‌ای انگلیسی اشاره کرد و خبرساز شد.

 

مولر که در پایان بازی در مقابل آرچی ریند خبرنگار تلویزیون بوندس لیگا قرار گرفته بود در شروع صحبتهایش برای توصیف بازی گفت: ” بریتانیایی‌ها چه می گویند؟ یک تیم باید قدرتش را در یک روز طوفانی و بارانی در استوکس نشان دهد. البته امروز باد نمی آمد و اشتوتگارت هم استوکس نیست اما اشتوتگارتی‌ها در هفته‌های اخیر خیلی خوب بازی کرده بودند”.

 

 

اشاره توماس مولر به یک کلیشه بریتانیایی است که کارشناسان فوتبال این کشور بارها از آن استفاده کرده اند. در فوتبال انگلیس به عنوان نمادی از یک بازی دشوار به بازی کردن در روزهای پرباد در استادیوم معروف استوک‌سیتی اشاره می‌شود. به این ترتیب عبارت ” بازی در شب پرباد استوکس” در فوتبال بریتانیا به کلیشه ای از یک بازی بسیار دشوار خارج از خانه تبدیل شده است.

 

 

مولر با استفاده از این کلیشه تمام انگلیسی نشان داده که روزی که بازنشسته شده و کفش هایش را بیاویزد از نامزدهای مهم شبکه های ورزشی انگلیسی برای استخدام شدن به عنوان کارشناس فوتبال است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا