ورزشی

این خرید به درد یونایتد می خورد (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722233/42

زمان: 19:37  
1399/09/09

بازدید: 28,076

ادینسون کاوانی با زدن دو گل نقش اصلی را در برتری بزرگ یونایتد مقابل ساوتهمپتون ایفا کرد.

به گزارش “آلانه”، ادینسون کاوانی در شرایطی در بین نیمه راهی زمین شد که در نیمه نخست ساوتهمپتون دو بار دروازه یونایتد را باز کرده بود، اما شیاطین سرخ با درخشش او موفق شدند در نهایت در این دیدار 2-3 پیروز شوند. ادینسون کاوانی ابتدا موفق به ارسال پاس گل برای برونو فرناندز شد و در ادامه دو بار نیز دروازه مک کارتی را باز کرد. گل دوم ادینسون کاوانی در دقیقه 92 به ثمر رسید تا پیروزی بزرگی نصیب یونایتد شود.

 

در تاریخ لیگ برتر، فقط کوین فیلیپس با 36 سال و 197 روز در دیدار مقابل بیرمنگام در فوریه 2010 به عنوان بازیکن تعویضی در سن و سالی بالاتر از ادینسون کاوانی در بازی امروز منچستر یونایتد با 33 و 289 روز، حداقل یک بار گلزنی کرده است. همچنین ادینسون کاوانی تنها دومین بازیکن تعویضی در تاریخ لیگ برتر در دیدارهای خارج از خانه در لباس منچستر یونایتد، پس از رود فان نیستلروی مقابل چارلتون در سپتامبر 2002 است که به عنوان بازیکن تعویضی هم موفق به گلزنی شده و هم پاس گل می دهد.

 

همچنین ستاره اوروگوئه ای دومین بازیکن تعویضی یونایتد است که با زدن دو گل و ارسال یک پاس گل، در به ثمر رسیدن سه گل تاثیر می گذارد. پیش از او اوله گونار سولسشر، سرمربی فعلی یونایتد در فوریه 1999 برابر ناتینگهام فارست چهار گل به ثمر رسانده بود.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا