ورزشی

اعتراف پرستار دیگو: دروغ گفتم، به مارادونا سر نزدم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722116/50

زمان: 12:26  
1399/09/09

بازدید: 21,699

پرستار دیگو مارادونا اعتراف کرد که ادعای اولیه‌اش درباره اینکه در روز آخر زندگی دیگو به اتاقش سر زده و علائم حیاتی او را بررسی کرده دروغ بوده است.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه دنیای فوتبال همچنان سوگوار از دست دادن اسطوره اش دیگو مارادونا است که روز چهارشنبه در آرژانتین از دنیا رفت جزئیات جدیدی از شرایط او در آخرین روزهای حیاتش فاش می‌شود.

 

 

در جدیدترین خبر که توسط رسانه‌های آرژانتینی منتشر شده پرستار مارادونا که ابتدا عنوان کرده بود در روز آخر حیات مارادونا به او سر زده و علائم حیاتی‌اش را چک کرده حالا اعتراف کرده که این ادعایش دروغ بوده است.

 

این پرستار که شب قبل از درگذشت مارادونا در خانه او حضور داشته پیشتر ادعا کرده بود که در روز ساعت 6:30 صبح به او سر زده و مشاهده کرده که دیگو به شکل عادی نفس می‌کشد. او همچننین ادعا کرده بود که ساعت 7:30 صدای استفاده دیگو از سرویس بهداشتی را شنیده است.

 

 

اما رسانه‌های آرژانتین حالا اعلام کردند که این پرستار بر خلاف ادعاهای اولیه اش اعتراف کرده که دروغ گفته و در صبح روز وفات مارادونا با اینکه در خانه او بوده اصلاً وارد اتاق دیگو نشده و به او سر نزده است. این پرستار به مقامات قضایی گفته که دیگران به او گفته اند در گزارش خود دروغ بگوید. گفته می‌شود این پرستار ظهر روز درگذشت مارادونا وارد اتاق او شده و متوجه شده دیگو نفس نمی‌کشد و حتی سعی کرده با تنفس دهان به دهان او را احیا کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا