ورزشی

اعتراف ستاره آرسنال به درگیری فیزیکی با داوید لوئیز

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1722118/50

زمان: 12:40  
1399/09/09

بازدید: 6,361

دنی سبایوس ستاره آرسنال درباره درگیری‌اش با داوید لوئیز در تمرینات این تیم توضیح داده و می‌گوید آرسنال به میکل آرتتا نیاز دارد.

به گزارش “آلانه”، دنی سبایوس ستاره اسپانیایی آرسنال اعتراف کرد که در جریان تمرینات این تیم با همبازی اش داوید لوئیز درگیر شده اما می‌گوید این درگیری نشان دهنده این است که آرسنال تیمی باشخصیت است.

 

 

اخیراً نشریه اتلتیک گزارش داد که دنی سبایوس و داوید لوئیز در تمرین آرسنال با هم به شدت درگیر شده اند و هم تیمی‌های آنها مجبور شده اند این دو بازیکن را از هم جدا کنند. بر اساس این گزارش بعد از تکل بسیار خشن سبایوس روی پای لوئیز در تمرینات بین آنها درگیری فیزیکی شدید رخ داده است.

 

سبایوس که ابتدا در شبکه‌های اجتماعی این داستان را شایعه و دروغ خوانده بود سرانجام اعتراف کرد که با لوئیز درگیر شده است.

 

 

ستاره اسپانیایی در گفتگو با سان گفت: ” نمی خواهم بگویم که هیچ درگیری بین ما اتفاق نیفتاد. رفتار درستی نبود ولی خوبی اش این بود که نشان داد آرسنال تیمی زنده است و شخصیت دارد. ما دو فوتبالیستی هستیم که از رهبران تیم به حساب می آیند و از این اتفاقها گاهی پیش می آید”.

 

سبایوس در ادامه مدعی است که یک روز بعد با داوید لوئیز آشتی کرده است. او در این باره گفت: ” ما حتی اجازه ندادیم یک روز از این ماجرا بگذارد و بعد از ظهر همان روز بعد از تمرین صحبت کردیم و مساله بین ما حل شد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا