ورزشی

گوهری: خواستم قدمی برای مادران سرزمینم بردارم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721960/39

زمان: 15:15  
1399/09/08

بازدید: 9,810

قصد بی احترامی به پرسپولیس را نداشتم

دروازه بان تیم نفت مسجدسلیمان می گوید برای هواداران پرسپولیس احترام قائل است.

احمد گوهری در گفت و گو با خبرنگار “آلانه” درباره شرایط تیمش در لیگ بیستم بیان کرد: تیم خیلی خوبی داریم. ما تیمی سختکوش هستیم که با اتحاد و همدلی جلو می رویم. امیدوارم در آینده با تلاشی که انجام می دهیم و درایت کادرفنی مان روزهای خوبی را سپری کنیم.

وی درباره تساوی تیمش مقابل پرسپولیس بیان کرد: بازی با پرسپولیس بازی زیبایی شد. تیم ما یک تیم جوان و کم تجربه است. ما بازیکنی در تیم مان داریم که در دهه 80 به دنیا آمده است. با این حال همه نفرات با تمام وجود کار کردند و فکر می کنم می توانستیم نتیجه بهتری مقابل پرسپولیس هم کسب کنیم.با این حال مساوی شد و یک امتیاز هم از تیم قدرتمند پرسپولیس گرفتن خوب است.

دروازه بان نفت مسجدسلیمان درباره پنالتی هدررفته پرسپولیسی ها تاکید کرد: من فکر می کنم سوءتفاهم هایی درباره این صحنه پنالتی پیش آمده است. من سمت توپ رفتم اما به تیر دروازه خورد. بعد از بازی گفتم اگر 4بار دیگر هم پنالتی می شد من سمت توپ می رفتم و شاید آن را می گرفتم. از این حرف هیچ قصدی مبنی بر بی احترامی به پرسپولیس و هوادارانش نداشتم. این روحیه جنگجو بودن خودم است . برای پرسپولیس به عنوان فینالیست آسیا احترام قائلم و فقط می خواستم شرایط خوب خودم را نشان بدهم.

گوهری درباره اینکه روی صورتش خط قرمز رنگ کشید و وارد زمین شد، افزود: آن روز 25 نوامبر مصادف با روز جهانی نه به خشونت علیه زنان بود. من دوست داشتم قدمی برای خانواده خودم و همه مادران سرزمینم بردارم. مادرانی که می دانم این روزها سختی های زیادی می کشند و ارزش آنها بسیار بالا است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا