ورزشی

پیوس: عبدی می‌تواند گل‌هایی در کلاس جهانی بزند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721913/4

زمان: 12:40  
1399/09/08

بازدید: 4,362

آقای گل فصل بدون شک از پرسپولیس است

پیشکسوت پرسپولیس مدعی است که مهاجمان این تیم در ادامه مسیر قادر خواهند بود به موفقیت بزرگی دست یابند.

به گزارش “آلانه”، طی سه بازی از فصل همچنان گره بزرگی روی پای مهاجمان پرسپولیس افتاده و نه مهدی عبدی و نه رمضانی و امیری هنوز نتوانسته‌اند به اولین گل فصل دست یابند. موضوعی که باعث انتقادات زیادی از این تیم شده اما اسطوره گلزنی این باشگاه اعتقاد دیگری دارد و مدعی است همین بازیکنان در ادامه فصل به شکل غافلگیرکننده شرایط را به سود سرخ‌ها خواهند کرد.

 

فرشاد پیوس درباره ناکامی مهاجمان این تیم می‌گوید: من واقعا به کار مهاجمان حال حاضر پرسپولیس اعتقاد دارم. هیچ ناکامی هم تا این لحظه به نام آنها نمی‌نویسم و اعتقاد دارم در بازی‌های باقی مانده که اتفاقا خیلی از فصل باقی مانده آنها قادر خواهند بود یک شگفتی بزرگ را رقم بزنند. وقتی می‌گویم شگفتی منظورم این نیست که آنها بالاتر از حد خود ظاهر شوند و این اعتقادم است که در حال حاضر هم آنها پتانسیل زیادی دارند که قادر خواهند بود در ادامه فصل به بهترین شکل از آن استفاده کنند و تیم را به نتیجه برسانند.

 

اسطوره گلزنی تاریخ باشگاه پرسپولیس درباره انتقاداتی که به عملکرد مهاجمان پرسپولیس می‌شود گفت: نباید فشار زیادی به آنها تحمیل کرد. مهدی عبدی پیش از این هم گل‌های حساسی برای تیم زده و نشان داده که موقعیت شناس است. نباید اعتمادبنفس او را گرفت و اعتقاد دارم که این بازیکن قادر خواهد بود با تمرینات اختصاصی‌تر و فشار بیشتر، گل‌هایی در کلاس جهانی برای پرسپولیس به ثمر برساند. گلزنی در عین حال که سخت است، خیلی هم راحت است. با این حال باید این موضوع را در نظر گرفت که همراه با پیشرفت فوتبال، مدافعان نیز سخت‌گیر‌ و حرفه‌ای تر شده‌اند. شما باید همیشه موضوع غافلگیر کننده‌ای برای عبور از آنها داشته باشید و در هر بازی با شناخت ضعف مدافعان حریف تمرینات اختصاصی برای عبور از آنها و دستیابی به موفقیت داشته باشید. هم عبدی و هم آرمان رمضانی خصوصیاتی دارند که قادر خواهند بود در این مقطع شرایط را به نفع تیم کنند.

 

 

پیوس در ادامه صحبت‌هایش گفت: 27 بازی از فصل باقی مانده است. آقای گل فصل گذشته مگر چند گل زده است؟ یا فصل قبل‌تر با چه آماری آقای گل معرفی و مشخص شده است؟ من شانس همین بازیکنان فعلی تیم را برای دستیابی به عنوان آقای گل زیاد می‌دانم و مطمئن هستم اگر آنها به خودباوری و اعتمادبنفس لازم برسند برای هر دروازه‌ و تیمی خطرناک هستند و در فصل جدید برای آقای گلی خواهند جنگید و شکی در این مساله نیست.

 

سرمربی ویستاتوربین درباره شرایط این تیم در آغاز مسابقات لیگ دسته دوم نیز گفت: هر جایی که باشم به دنبال دستیابی به اتفاق مهمی هستم. در این تیم هم پتانسیل موفقیت را دیدم و با بازیکنانی که در اختیار داریم و همچنین مدیریتی که حامی بزرگ تیم است، برای صعود خواهیم جنگید. کار سختی است و تیم‌ها همگی با تمام توان برای این تورنمنت سخت آماده شده‌اند اما ما بلندپروازی خودمان را دنبال می‌کنیم و بازیکنان نیز با این تفکر تنها برای برد و بردهای بیشتر و رسیدن به هدف تلاش خواهند کرد تا انشاالله به امتیازات صعود دست پیدا کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا