ورزشی

پنجعلی: برای نوه پروین تمرینات اختصاصی می گذاریم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721939/43

زمان: 13:29  
1399/09/08

بازدید: 15,044

برادر برانکو چهارسال در پرسپولیس چکار کرد؟

حضور والارضا نوه علی پروین در تیم نوجوانان پرسپولیس همانقدر که با استقبال مثبت همراه بود انتقادهایی را نیز به وجود آورد.

 

به گزارش”آلانه”، علی پروین دو روز پیش با تبریک به نوه اش والا رضا فرزین اعلام کرد که او به تیم نوجوانان پرسپولیس پیوسته است. اتفاقی که بعد از انتشار عکس های نوه پروین با انتقادهایی از سوی برخی مواجه شد که این حضور را حاصل اعتبار علی پروین می دانستند . بیشترین انتقادها به شرایط و آمادگی جسمانی نوه پروین مربوط بود که به نظر می رسید برای حضور در زمین فوتبال با اضافه وزن روبرو است.

محمدپنجعلی رئیس آکادمی و مدیرتیم های پایه پرسپولیس در واکنش به این انتقادها گفت:” جالب است! حالا همه کارهای فوتبال درست است و فقط مشکل فوتبال ما حضور نوه علی پروین در تیمهای پرسپولیس است.”

او افزود:”  علی پروین هفتادسال در این فوتبال و پرسپولیس بوده است و آنقدر برای تیم زحمت کشیده است نمی توان راجع به زحمات و افتخاراتش در یک ساعت و یک روز صحبت کرد. حالا اینکه نوه او که تمام عمرش را در پرسپولیس بوده آمده نباید چنین جوی راه بیفتد.”

کاپیتان سابق پرسپولیس گفت:” می گویند وزنش بالا است اما مشکلی نیست با برنامه و تمرینات اختصاصی او شرایط فیزیکی و آمادگی صددرصد را به دست می آورد.”

پنجعلی اضافه کرد:” اگر بخواهیم از این چیزها حرف بزنیم می توانم راجع به برانکو صحبت کنم که چهارسال برادرش در پرسپولیس بود و هیچ کاری نکرد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا