ورزشی

هر کاری برای نجات بارسا کردیم ولی غیرممکن بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721967/29

زمان: 14:55  
1399/09/08

بازدید: 10,418

شرایط بارسلونا نگران کننده است

ادر سارابیا دستیار کیکه ستین در بارسا بالاخره توانست با باشگاه کاتالان فسخ کند. او از تلاش های حداکثری ولی ناموفق شان برای موفقیت بارسا صحبت کرد.

به گزارش “آلانه”، ادر سارابیا یک نیم فصل کمک مربی بارسلونا بود و البته تنش هایی را نیز باعث شد. او دستیار کیکه ستین بود که روی نیمکت جوش و خروش زیادی داشت و از فریاد زدن بر سر بازیکنان بزرگ بارسا ابایی نداشت. اتفاقی که در ال کلاسیکوی برگشت فصل گذشته برای او حواشی زیادی ایجاد کرد. او بر سر آنتوان گریزمان بارها فریاد کشید و او را به خاطر فرصت سوزی هایش مواخذه می کرد.

 

 

 

 

فردای بازی بازیکنان بارسا از سارابیا به شدت انتقاد کردند و ستین مجبور به عذرخواهی شد. پس از شکست 8-2 بارسا از بایرن، سارابیا نیز برکنار شد اما تا روز گذشته هنوز موفق به فسخ کامل قراردادش نشده بود.

 

سارابیا حالا دیگر هیچ وابستگی ای به بارسا ندارد و می تواند به فعالیت خود در تیمی جدید مشغول شود.

او در پیامی ضمن تایید فسخ قراردادش با بارسا از هواداران بارسا خداحافظی کرد:« با باشگاه برای قطع همکاری به توافق نهایی رسیدیم. توافقی که خیلی باب میل نبود ولی چاره ای جز قبولش نداشتیم. واضح است که بارسلونا شرایط نگران کننده ای از هر نظر  دارد و این روی عملکرد ورزشی تیم نیز تاثیر منفی گذاشته است. ما هر کاری برای موفقیت بارسا انجام دادیم ولی با توجه به شرایط موجود، اتفاقی غیرممکن به نظر می رسید.

می خواهم از هواداران بارسا خداحافظی کنم و برای بارسلونا بازگشت هر چه سریع تر به روزهای خوبش را آرزو کنم. دوست دارم بارسلونایی را در میادین ببینم که سال ها باعث غرور ما بود. زنده باد بارسلونا.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا